Schiffe Plattensee

Zahl der Lose: 24

Vezető a keszthelyi Georgikon Majormúzeumhoz. Keszthely, 1976, Magyar Mezőgazdasági Múzeum - Georgikon Majormúzeum. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.
17015.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
800 HUF
2,07
2,29
Minimales Gebot:
800 HUF
800 900 1 000
Zákonyi Ferenc - Illés István - Horváth Ferenc: A balatoni üdülőkörzet természeti értékei. Bp., 1985, Országos Környezet- és Természetvédelmi Hivatal. Kiadói papírkötés.
17016.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
900 HUF
2,33
2,57
Minimales Gebot:
900 HUF
900 1 000 1 200
1929 Magyar hajós-naptár. Folyamhajózási évkönyv 1929. IV. évf. Kiadja a Magy. Kir. Folyam- és Tengerhajózási Rt. Hajótisztek Társasköre. Bp., Stephaneum-ny. Kihajtható mellékletekkel. Korabeli félvászon-kötésben, viseltes állapotban, tulajdonosi bejegyzéssel.
17017.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 400 HUF
6,22
6,86
Minimales Gebot:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
cca 1910 A Balaton és környéke a Balaton keleti medencéje, Tihany térkép 61x45 cm
17018.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
6 000 HUF
15,54
17,14
Minimales Gebot:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
Katona Csaba: Deák Ferenc és Balatonfüred. Balatonfüred, 2004, Balatonfüred Városért Közalapítvány. 113p. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói papírkötés.
17019.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 200 HUF
3,11
3,43
Minimales Gebot:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
cca 1910 A "Hattyú" termesgőzös (1869-1918) egy Duna-parti kikötőben, színezett korabeli fotónegatív üvegtokban, békebeli hangulatban, 8,5×8 cm
17020.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 000 HUF
10,36
11,43
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
cca 1910 Kajakozók a Dunán, 3 db fotó, egyik sarkán sérülés, 9×12 cm
17021.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 000 HUF
2,59
2,86
Minimales Gebot:
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
cca 1930/40 Fotó hajóra szerelt szent korona makettel, 8,5x6 cm
17022.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
7,77
8,57
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
1934 A Balatoni társaság országos elnöke, József Ferenc királyi herceg felkapaszkodik a Szentgyörgy-hegyi menedékházba, a háttérben Kisapáti és Nemesgulács házaival, fotó hátoldalon részletes leírással, szép állapotban, 13×9 cm
17023.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
6 000 HUF
15,54
17,14
Minimales Gebot:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
1944 Balatonföldvári móló légifotója, 10x12 cm
17024.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 400 HUF
6,22
6,86
Minimales Gebot:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
cca 1905 Sió csatorna, feliratozott keményhátú fotó 12x9 cm
17025.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 000 HUF
10,36
11,43
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Lóczi Lóczy Lajos: A Balaton környékének geológiai képződményei és ezeknek vidékek szerinti telepedése. A Balaton tudományos tanulmányozásának eredményei I. köt.: A Balatonnak és környékének fizikai földrajza I. rész: A Balaton környékének geologiája és morfológiája. I. szakasz. Bp., 1913., Magyar Földrajzi Társaság Balaton-Bizottsága,(Kilián Frigyes-ny.), VIII+2+617 p.+1 (kihajtható melléklet) t. +I-II+IV-X t. Átkötött félvászon-kötés, hiányzó táblákkal (III., XI-XV. t.)
17026.

Lóczi Lóczy Lajos: A Balaton környékének geológiai képződményei és ezeknek vidékek szerinti telepedése. A Balaton tudományos tanulmányozásának eredményei I. köt.: A Balatonnak és környékének fizikai földrajza I. rész: A Balaton környékének geologiája és morfológiája. I. szakasz. Bp., 1913., Magyar Földrajzi Társaság Balaton-Bizottsága,(Kilián Frigyes-ny.), VIII+2+617 p.+1 (kihajtható melléklet) t....

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
9 500 HUF
24,61
27,14
Minimales Gebot:
9 500 HUF
9 500 11 000 13 000

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF

Aktuelle Nachrichten

Auktion 478

Besichtigung: 18 November - 21 November

Losabholung: ab 25 November

Zahlungsfrist: 6 December

UhrBrechnung voraussichtlich: ab11 December

  Veranstaltungen