1896. "Milleniumi emlék / I. Ferencz József" kétoldalas bronz emlékérem fül nélkül (30mm) + 1898. "Jubileumi Emlékérem a Fegyveres Erő Számára / Signum Memoriae (AVSTR)" bronz kitüntetés mellszalag nélkül (35mm) T:XF-VF Hungary 1896 "Millennium commemorative / Franz Joseph I." twosided bronze commemorative medal without ear (30mm) + 1898. "Commemorative Jubilee Medal for the Armed Forces / Signum ...
1898. "Jubileumi Emlékérem Fegyveres Erő Számára / Signum memoriae (AVSTR)" aranyozott bronz kitüntetés polgári mellszalagon T:XF aranyozás picit lekopott 1898. "Commemorative Jubilee Medal for the Armed Forces" bronze decoration with civil ribbon C:XF gold plating little worn NMK. 249.
1898. "Jubileumi Emlékérem a Fegyveres Erő Számára / Signum memoriae (AVSTR)" bronz kitüntetés mellszalag és függeztőkarika nélkül T:VF Hungary 1898. "Commemorative Jubilee Medal for the Armed Forces" bronze decoration without ribbon and suspension ring C:VF
1898. "Jubileumi Emlékérem a Fegyveres Erő Számára / Signum memoriae (AVSTR)" bronz kitüntetés mellszalaggal T:XF Hungary 1898. "Commemorative Jubilee Medal for the Armed Forces" bronze decoration with ribbon C:XF
~1910-1920(?) Kézírással kitöltött névtábla, "K. Nagy János - M. kir. 5. honv. hír. oszt - 1. század" részére, a Magyar Királyság címerét ábrázoló függővel
1913. "Mozgósítási Kereszt / 1912-1913-mas Emlékkereszt" bronz kitüntetés eredeti mellszalagon T:XF kis patina Hungary 1913. "Commemorative Cross / 1912-1913" bronze decoration with original ribbon C:XF little patina NMK 275.
1914. "Ferenc József I. osztályú Ezüst Vitézségi Érem" peremén jelzett Ag kitüntetés eredeti mellszalagon. Szign.: Leisek T:VF ph., patina / Hungary 1914. "Silver Gallantry Medal, 1st Class" Ag decoration, hallmarked on the edge, with original ribbon. Sign: Leisek C:VF edge error, patina NMK 129.
Osztrák-Magyar Monarchia ~1914-1918. "U-Boot" a Császári és Királyi flotta tengeralattjárós veteránjainak zománcozott fém jelvénye, hátoldalon "Österreichser Flotten Verein" gyártói jelzéssel T:XF zománchiba, cserélt, javított tű Austro-Hungarian Monarchy ~1914-1918. "U-Boat" Imperial and Royal Fleet Submarine Veterans enamelled metal badge, with "Österreichser Flotten Verein" maker's mark on the ...