Militaria

Zahl der Lose: 58

Osztrák-Magyar Monarchia 1869-1914. "Koronás Arany Érdemkereszt" jelzetlen, aranyozott, zománcozott bronz kitüntetés mellszalag nélkül, hiányzó előlappal! T:VF aranyozás kopás, zománchiba Austro-Hungarian Monarchy 1869-1914. "Golden Merit Cross" unmarked, gold plated, enamelled bronze decoration without ribbon and missing obverse! C:VF gold plating worn off, enamell error
33366.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
15 000 HUF
38,86
42,86
Minimales Gebot:
15 000 HUF
15 000 18 000 20 000
33367.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
16 000 HUF
41,45
45,71
Minimales Gebot:
17 000 HUF
17 000 20 000 22 000
1896. "Milleniumi emlék / I. Ferencz József" kétoldalas bronz emlékérem fül nélkül (30mm) + 1898. "Jubileumi Emlékérem a Fegyveres Erő Számára / Signum Memoriae (AVSTR)" bronz kitüntetés mellszalag nélkül (35mm) T:XF-VF Hungary 1896 "Millennium commemorative / Franz Joseph I." twosided bronze commemorative medal without ear (30mm) + 1898. "Commemorative Jubilee Medal for the Armed Forces / Signum Memoriae" bronze decoration without ribbon (35mm) C:XF-VF
33368.

1896. "Milleniumi emlék / I. Ferencz József" kétoldalas bronz emlékérem fül nélkül (30mm) + 1898. "Jubileumi Emlékérem a Fegyveres Erő Számára / Signum Memoriae (AVSTR)" bronz kitüntetés mellszalag nélkül (35mm) T:XF-VF Hungary 1896 "Millennium commemorative / Franz Joseph I." twosided bronze commemorative medal without ear (30mm) + 1898. "Commemorative Jubilee Medal for the Armed Forces / Signum ...

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
5,18
5,71
Minimales Gebot:
2 200 HUF
2 200 2 600 3 000
1898. "Jubileumi Emlékérem Fegyveres Erő Számára / Signum memoriae (AVSTR)" aranyozott bronz kitüntetés polgári mellszalagon T:XF aranyozás picit lekopott 1898. "Commemorative Jubilee Medal for the Armed Forces" bronze decoration with civil ribbon C:XF gold plating little worn NMK. 249.
33369.

1898. "Jubileumi Emlékérem Fegyveres Erő Számára / Signum memoriae (AVSTR)" aranyozott bronz kitüntetés polgári mellszalagon T:XF aranyozás picit lekopott 1898. "Commemorative Jubilee Medal for the Armed Forces" bronze decoration with civil ribbon C:XF gold plating little worn
NMK. 249.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 000 HUF
10,36
11,43
Minimales Gebot:
4 200 HUF
4 200 5 000 5 500
1898. "Jubileumi Emlékérem a Fegyveres Erő Számára / Signum memoriae (AVSTR)" bronz kitüntetés mellszalag és függeztőkarika nélkül T:VF Hungary 1898. "Commemorative Jubilee Medal for the Armed Forces" bronze decoration without ribbon and suspension ring C:VF
33370.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 000 HUF
2,59
2,86
Minimales Gebot:
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
1898. "Jubileumi Emlékérem a Fegyveres Erő Számára / Signum memoriae (AVSTR)" bronz kitüntetés mellszalaggal T:XF Hungary 1898. "Commemorative Jubilee Medal for the Armed Forces" bronze decoration with ribbon C:XF
33371.

1898. "Jubileumi Emlékérem a Fegyveres Erő Számára / Signum memoriae (AVSTR)" bronz kitüntetés mellszalaggal T:XF
Hungary 1898. "Commemorative Jubilee Medal for the Armed Forces" bronze decoration with ribbon C:XF

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 000 HUF
10,36
11,43
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
1908. "Katonai Jubileumi Kereszt" aranyozott bronz kitüntetés sérült mellszalagon T:XF,VF Hungary 1908. "Diamond Jubilee Cross for the Armed Forces" gilt bronze decoration without ribbon C:XF,VF NMK 269.
33372.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 000 HUF
10,36
11,43
Minimales Gebot:
4 200 HUF
4 200 5 000 5 500
~1910-1920(?) Kézírással kitöltött névtábla, "K. Nagy János - M. kir. 5. honv. hír. oszt - 1. század" részére, a Magyar Királyság címerét ábrázoló függővel
33373.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
14 000 HUF
36,27
40,00
Minimales Gebot:
14 000 HUF
14 000 16 000 19 000
1913. "Mozgósítási Kereszt / 1912-1913-mas Emlékkereszt" bronz kitüntetés eredeti mellszalagon T:XF kis patina Hungary 1913. "Commemorative Cross / 1912-1913" bronze decoration with original ribbon C:XF little patina NMK 275.
33374.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
6 000 HUF
15,54
17,14
Minimales Gebot:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
1913. "Mozgósítási Kereszt / 1912-1913-as Emlékkereszt" bronz kitüntetés nem hozzávaló mellszalaggal T:VF Hungary 1913. "Commemorative Cross, 1912-1913" bronze decoration with not own ribbon C:VF NMK 275
33375.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
6 000 HUF
15,54
17,14
Minimales Gebot:
6 500 HUF
6 500 7 500 9 000
1914. "Ferenc József I. osztályú Ezüst Vitézségi Érem" peremén jelzett Ag kitüntetés eredeti mellszalagon. Szign.: Leisek T:VF ph., patina / Hungary 1914. "Silver Gallantry Medal, 1st Class" Ag decoration, hallmarked on the edge, with original ribbon. Sign: Leisek C:VF edge error, patina NMK 129.
33376.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
20 000 HUF
51,81
57,14
Minimales Gebot:
20 000 HUF
20 000 24 000 28 000
Osztrák-Magyar Monarchia ~1914-1918. "U-Boot" a Császári és Királyi flotta tengeralattjárós veteránjainak zománcozott fém jelvénye, hátoldalon "Österreichser Flotten Verein" gyártói jelzéssel T:XF zománchiba, cserélt, javított tű Austro-Hungarian Monarchy ~1914-1918. "U-Boat" Imperial and Royal Fleet Submarine Veterans enamelled metal badge, with "Österreichser Flotten Verein" maker's mark on the back C:XF enamel error, replaced, repaired pin
33377.

Osztrák-Magyar Monarchia ~1914-1918. "U-Boot" a Császári és Királyi flotta tengeralattjárós veteránjainak zománcozott fém jelvénye, hátoldalon "Österreichser Flotten Verein" gyártói jelzéssel T:XF zománchiba, cserélt, javított tű Austro-Hungarian Monarchy ~1914-1918. "U-Boat" Imperial and Royal Fleet Submarine Veterans enamelled metal badge, with "Österreichser Flotten Verein" maker's mark on the ...

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
30 000 HUF
77,72
85,71
Minimales Gebot:
30 000 HUF
30 000 36 000 42 000

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF

Aktuelle Nachrichten

Auktion 478

Besichtigung: 18 November - 21 November

Losabholung: ab 25 November

Zahlungsfrist: 6 December

UhrBrechnung voraussichtlich: ab11 December

  Veranstaltungen