Bücher: Andere Sprachen Zahl der Lose: 28
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3149862
20964
479
Books: Other languages
Blumenbach, W(enzel) C(arl) W(olfgang): Neuestes Gemälde der Oesterreichischen Monarchie II. Wien, 1837. Sammer. 480 + (2)p. Fűzve, sérült, hiányos kiadói papírborítóval Rézmetszetek nélkül. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
3149949
20965
479
Books: Other languages
Boris Bálent: Prvotlace v banskobystrickych knizniciach. 1948. 72 (2) + 10 t. kiadói papírkötésben DEDIKÁLT: / With autogaph dedication Boris Bálent (1912-1994): szlovák bibliográfus, könyvtáros. Álnév: Cyril Todorov, noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
3149864
20966
479
Books: Other languages
Österreich und dessen Zukunft II. Hamburg, 1847. Ludwig Giese. 238p. Kiadói, sérült papírborítóval noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
3271530
20967
479
Books: Other languages
Camus, Albert: The Myth of Sisyphus. 2005, Penguin Books. Kiadói papírkötés, jó állapotban. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
3263313
20968
479
Books: Other languages
Nouveau Petit Larousse illustré. Dictionnaire Encyclopédique. Publié sous la direction de Claude Augé. Paris, 1927., Librairie Larousse. Gazdag képanyaggal illusztrált. Francia nyelven. Kiadói szecessziós, festett, illusztrált egészvászon-kötés, festett lapélekkel, jó állapotban noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
3265900
20969
479
Books: Other languages
Kibbo Kift. Die Waldverwandtschaft. Berlin 1922, Der Weisse Ritter Verlag. Félvászon kötés, illusztrált, kissé kopottas állapotban. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3208184
20970
479
Books: Other languages
Kapr, Albert: Hundertundein Sätze zur Buchgestaltung. Leipzig, 1973. Kiadói papírkötés, jó állapotban. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
3087758
20971
479
500
Books: Other languages
Monsignor Giuseppe Dottor Alessi, autore; Sac. Nicol? Musumeci, a cura di: Conferenze Quaresimali Volume Primo, - Volume Quarto 434 p; 451 p. Korabeli félbőr kötésben noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
500 600 700
3104612
20972
479
400
Books: Other languages
Beschreibendes Verzeichnis der altdeutschen Handschriften in ungarischen Bibliotheken. Band 1 Bp. 1969. MTA. 222 p + VII. t. Sérült papírkötésben noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
400 500 600
3249240
20973
479
2200
Books: Other languages
Twan Gontscharow: Oblomow. Roman in vier Theilen. Erste ungekürt deutsche Ausgabe. Übersetzung von Clara Brauner. Wien, 1902, Wiener Verlag. Német nyelven. Kiadói papírkötés, kopott, foltos borítóval, sérült gerinccel. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 200 HUF
2 200 2 600 3 000
3243527
20974
479
Books: Other languages
Mémoires d'un ane par La Comtesse de Ségur. Paris, 1924, Libraire Hachette. Kiadói egészvászon kötés, kopottas állapotban. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3190292
20975
479
Books: Other languages
Kitty Kelley: The Family. The Real Story of the Bush Dynasty. London, 2005, Bantam. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Angol nyelven. Kiadói papírkötésben, kissé elhasználódott, gyűrött borítóval. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF