Bücher: Bahn. Lokomotive

Zahl der Lose: 8

Kubinszky Mihály - Gombár György: Bahnhöfe in Ungarn. Ihre Architektur und Geschichte 1846-1988. (Vasútállomások Magyarországon. Épületek 1846-1988.) Bp., 1989, Idegenforgalmi Propaganda és Kiadó Vállalat. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.
20780.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
5 000 HUF
12,95
14,29
Minimales Gebot:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
Dr. Czére Béla (szerk.): A vasúti technika kézikönyve. 1-2. köt. Bp., 1975-1977, Műszaki Könyvkiadó. Kiadói egészvászon-kötés.
20781.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 000 HUF
10,36
11,43
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Czére, Béla: MÁV Le rail Hongrois en image. Bp., 1972., (MÁV.) Francia nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói haránt-alakú egészvászon-kötés, kiadói szakadt papír védőborítóban. Megjelent 1500 példányban.
20782.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 400 HUF
6,22
6,86
Minimales Gebot:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
[Folyóirat] Hungária Magazin. A MÁV-IBUSZ hivatalos idegenforgalmi folyóirata. Felelős szerkesztő: Filotás Lili. Megjelenik havonta. V. évfolyam, 12. szám. [1940. december.] Budapest, 1940. Ifjabb Kellner Ernő könyvnyomdája. 36 p. A MÁV gyorsvonatjain, az IBUSZ irodáiban és a Magyar Folyam- és Tengerhajózási Rt. hajóin terjesztett, nagy alakú, korabeli fényképanyaggal gazdagon illusztrált idegenforgalmi magazin 1936-tól jelent meg. Észak-Erdély 1940. augusztus 30-i visszacsatolása után keletkezett lapszámunk egésze Erdély természeti és kulturális örökségét, illetve téli sporti lehetőségeit ajánlja az olvasók figyelmébe. A tartalomból: Erdélyi ABC - Séta a Székely Múzeumban - Erdélyi gyógyvizek - Az IBUSZ első autóbusz-kirándulása Erdélybe - Decemberi tippünk: Teli sport Erdélyben - Erdélyi autóutak - Székely népművészet - Útitervek: 8 és 14 napos téli túrák Erdélybe, IBUSZ luvus-autocaron - Erdély és Budapest divatváros. Oldalszámozáson belül képes hirdetésekkel. Példányunk egy levele hiányzik, első nyomtatott oldalán halvány elszíneződés. Fűzve, színes, illusztrált, halványan foltos kiadói borítóban. Jó példány.
20783.

[Folyóirat] Hungária Magazin. A MÁV-IBUSZ hivatalos idegenforgalmi folyóirata. Felelős szerkesztő: Filotás Lili. Megjelenik havonta. V. évfolyam, 12. szám. [1940. december.] Budapest, 1940. Ifjabb Kellner Ernő könyvnyomdája. 36 p. A MÁV gyorsvonatjain, az IBUSZ irodáiban és a Magyar Folyam- és Tengerhajózási Rt. hajóin terjesztett, nagy alakú, korabeli fényképanyaggal gazdagon illusztrált idegenfo...

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 400 HUF
6,22
6,86
Minimales Gebot:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Dr. Erdélyi Tibor: Vasúti épületek. Bp., 1983, Műszaki Könyvkiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopottas kiadói papír védőborítóban, intézményi bélyegzőkkel.
20784.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
5,18
5,71
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Magyar Királyi Államvasutak. XXIV. 219. számlázási minta. Bp., 1940, Hornyánszky Viktor. II. kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott, kissé foltos borítóval.
20785.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 600 HUF
4,15
4,57
Minimales Gebot:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
1977-1978 MÁV Hivatalos menetrend.
20786.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 600 HUF
4,15
4,57
Minimales Gebot:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
A vasúti tisztképzés száz éve. 1887-1987. MÁV Tisztképző és Továbbképző Intézet. Szerk.: Dr. Czére Béla. Bp., 1987, KÖZDOK. Kiadói egészvászon-kötés, foltos borítóval. Megjelent 3000 példányban.
20787.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
100 HUF
0,26
0,29
Minimales Gebot:
100 HUF
100 200 300

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF