Bücher: Gastronomie und Gärtnerei

Zahl der Lose: 48

Csemer-Korpádi-Patyi: Cigány ételeskönyv. H.n., 1999. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
20360.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
12 000 HUF
31,09
34,29
Minimales Gebot:
12 000 HUF
12 000 14 000 16 000
Csáky Sándor: A huszadik század szakácsművészete. H.n., Novorg. Kiadói műbőr kötés, kissé kopottas állapotban.
20361.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
8 000 HUF
20,73
22,86
Minimales Gebot:
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
[Zsalozovits Józsefné Doletskó Teréz (1818-1883)] Rézi néni: Szegedi szakácskönyv. Ezernél több ételkészítési utasítással. Igazi magyar konyha. Bp., 1909.,Athenaeum, XVI+2+484+4 p. Kilencedik javított és legujabb ételreceptekkel bővített kiadás. Kiadói félvászon-kötés, rossz állapotban, kopott, foltos borítóval, sérült, javított gerinccel, sérült kötéssel, kijáró lapokkal.
20362.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 800 HUF
7,25
8,00
Minimales Gebot:
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
1937 Kertészet, A "Magyar Növényvédelmi Szolgálat" Hivatalos Közlönye XI. évfolyam könyvbe kötve. Félvászon kötés, kopottas állapotban.
20363.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
7,77
8,57
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
A Gerbeaud / The Gerbeaud 150. Szerk.: Niszkács Anna. Bp., 2008, Gerbeaud Gasztronómia Kft. Fotókkal illusztrált kötet, magyar és angol nyelvű szöveggel. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóban.
20364.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
6 000 HUF
15,54
17,14
Minimales Gebot:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
Mauer János: A szőlő helyes ültetése. Kecskemét, Szerző. Félvászon kötés, kopottas állapotban.
20365.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
5 000 HUF
12,95
14,29
Minimales Gebot:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
Simai Kristóf szakácskönyve. Némely étkek készítési módja. 2011, Alinea. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
20366.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 000 HUF
10,36
11,43
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Bächer Iván: 150 év. Megannyi budapesti íz. Bp., Fővárosi Gázművek Zrt. Kiadói kartonált mappa, jó állapotban.
20367.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 000 HUF
10,36
11,43
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Rusznyák István: Reformtáplálkozás. Útbaigazításokkal és ételreceptekkel vese-, gyomor-, anyagcsere-, stb. betegek diétás ellátására. A konyhatechnikai és receptrész Dr. Rusznyák Istvánné és Szántó Ernőné munkája. Bp., 1947., (Szeged, Szeged Városi Nyomda), 175 p. 4. kiadás. Átkötött félvászon-kötés, javított címlappal.
20368.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 000 HUF
10,36
11,43
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Dr. Lahmann, [Heinrich]: Hogyan táplálkozzunk? Ford.: Ember János és Müller Antal. Az egyik fordító és kiadó, Ember János által ALÁÍRT példány. Bp., 1901.,Ember János, 154+6 p. Korabeli aranyozott gerincű egészvászon-kötésben, kopott borítóval, hiányzó szennylapokkal, a címlapon kis lyukkal.
20369.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
7,77
8,57
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Nagy szakácskönyv tétel benne két régi : Bánffyhunyadi Hunyadi Erzsébet: A jó házi konyha. Így kell főzni!! Bp., é.n., Singer és Wolfner. Sérült, megviselt állapotban, Villamos sütés-főzés szakácskönyve + 13 db egyéb szakácskönyv
20370.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 000 HUF
10,36
11,43
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
David Molyneux-Berry: Sotheby's Weinführer. Die Klassischen Weine der Welt und ihre Eiketten. Bindlach, 1995, Gondrom. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, szakadt, karcos kiadói papír védőborítóban.
20371.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 800 HUF
9,84
10,86
Minimales Gebot:
3 800 HUF
3 800 4 400 5 000

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF