A házassági jogról szóló 1894: XXXI. törvénycikk kiegészítéséről és módosításáról valamint az ezzel kapcsolatban szükséges fajvédelmi rendelkezésekről. (1941: XV. törvénycikk.) Házasságkötési tilalom nem zsidók és zsidók között. Házasság előtt szükséges orvosi vizsgálat. Házasodási kölcsön. Összeáll.: és népszerűen ismerteti: Dr. Luzsicza Géza. Bp.,(1941.), Orsz. Közp. Közösségi Nyomda Rt., 53+3 p...
Koren Talmud Bavli. The Noé Edition. Vol. 20: Tractate Sota. Commentary by Rabbi Adin Even-Israel Steinsaltz. Jerusalem, 2015, Shefa Foundation - Koren Publishers. Angol és héber nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kiadói pauszpapír védőborítóban, jó állapotban. / In English and Hebrew language. Hardcover, with dust jacket, in good condition.
Kieselbach Anita, Molnos Péter (szerk.): Tamás könyve. Történeti kutatás: Anna Maria Hábermann. Bp., (2009), Kieselbach. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban, gazdag képanyaggal illusztrált.
Weisz Gábor: Rachel. Imák zsidó nők számára. Dr. Fischer Gyula pesti izr. hitközségi rabbi közreműködésével írta - - , a pécsi izr. hitközség titkára. Patai József templomi énekeivel. Függelék: Szombati imádságok héber és magyar nyelven. Bp., 1908, Schwarz Ignácz, 255 p.; 111 p. Magyar és héber nyelven. Aranyozott egészbőr-kötésben, kissé kopottas borítóval, helyenként kissé koszos lapokkal, lapsz...