Erdély Nagy Fejedelemség 1837-ik esztendőben április 17-én N. Szeben szabad királlyi városban hirdetett ország gyülésének jegyző könyve. Sszeben, 1837., Hochmeister Márton örökössei betüikkel, 1-4,9-775+39 p. Korabeli félbőr-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel, foltos lapokkal, az 5-8. oldal hiányzik.
Acta Comitiorum Regni Hungariae a Serenissimo ac Potentissimo Imperatore, Hungariae, et Bohemiae Rege Francisco Primo in Liberam, Regiam Civitatem Posoniensem in diem 11. Septembrias Anni 1825 indictorum. Tomus Tertius. /Felséges Első Ferentz Austriai Császár, Magyar és Cseh Ország Koronás Királyától Po'sony Szabad Királyi Várossában, 1825-dik Esztendőben, Szent Mihály Havának 11-dik napjára rende...
Corpus decretorum juris hungarici. Decretum generale inclyti regni Hungariae partiumque eidem adnexarum. I-III. köt. Tomus Primus, continens opus tripartitum juris consvetudinarii ejusdem regni, auctore Stephano de Werbőcz ac decreta, constitutiones et articulos serenissimorum et apostolicorum regum ac inclytorum statuum et ordinum regni Hungariae partiumque eidem annexarum a Sancto Stephano usq...
Kassics [Ignác], Ignatius: Enchiridion seu exctractus benignarum normalium ordinationum regiarum...Secundum materias serie chronologica, et ordine alphabeti digestus privata industria --. Tomus I-II. Egy kötetben (a mű 3 résszel teljes) Pest, 1825. Matthiae Trattner de Petróza. XXIV + 344 + 182 p. - Korabeli, aranyozott gerincű egészbőr-kötésben, festett lapszélekkel, kisebb kopássokkal
1832/6dik évi Országgyülésen alkotott Törvény Czikkelyek. Articuli Comitiorum anni 1832/6ti. Pozsony, [1836.] Országgyűlési Nyomtatványok. 150, XXIV p. Teljes magyar-latin kétnyelvű kiadvány. Korabeli félbőr kötésben
Knorr Alajos: Házassági perek és eljárás a házassági perekben. Bp., 1899, Athenaeum, VIII+252 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, a táblák belseje és az elülső szennylap foltos.
Szibenliszt [Mihály], Michael: Institutiones Juris Privati Romani consriptae per ~. Pars II. (a mű két kötetben teljes) Jus rerum. Pestini, 1829. Trattner. VIII+ 557-810 p. Korabeli kartonált papírkötésben, gerinc vignettával címlap piszkos, kijár, egyébként jó állapotban Ritka jogtörténeti munka melyben a természetjogi iskolához tartozó szerző a római magánjogot, azon belül dologi jogot mutatja b...
Magyarországot illető Országos Kormánylap. VII. Évfolyam. - I. Kötet. I-XI. Darab. 1856. Január elejétől Junius végeig. Második rész. Hozzákötve: VII. Évfolyam. - II. Kötet. XII-XXII. Darab. 1856. Junius elejétől december végeig. Második rész. Buda, 1856, A' császári királyi pesti egyetemi nyomdában, V+1+58+1+V+59-552 p. Magyar és német nyelven. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, a címlap...
Magyarországot illető Országos Kormánylap. VI. Évfolyam. - I. kötet. I-XIII. Darab. 1855 Január elejétől Junius végeig. Első rész. Hozzákötve: VI. Évfolyam. I. köt. XIV-XXVII. Darab. Jul. 25. - dec. 30. Első rész. Buda, 1856, A' császári királyi pesti egyetemi nyomdában, XIV+2+297+1+3-300-480 p. Magyar és német nyelven. Átkötött félvászon-kötés
Dr. Nádasdy András: A detronizációs törvény, mint kényszertörvény. Különlenyomat a "Magyar Sors" 1937. decemberi számából. Kiadta: Gróf Apponyi Albert Társaság kiadása. Bp.,én.,Szalay Sándor-ny., 14+2 p. Kiadói papírkötés, felvágatlan lapokkal.