Berekméri Árpád-Róbert: "Lesz még kikelet!" A marosvásárhelyi magyar királyi 27. székely honvéd könnyű hadosztály a második világháborúban (1940-1945). Marosvásárhely / Kolozsvár, 2015, Lector, Erdélyi Múzeum-Egyesület. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
1914-1916 A Világháború képes krónikája. 1-117. füzetek. hiány: 14,17,18,20,22,24,26,29-31,32,33,37-39,61,65. Össz: 100 db füzet + 2 kötet kiegészítésül a füzetekhez, így néhány duplummal.
Pálffy Géza: Európa védelmében. Haditérképészet a Habsburg Birodalom magyarországi határvidékén a 16-17. században. Bp., 1999. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
Brandt Gyula: A 87. Bakony Harcihelikopter Ezred és jogelődjeinek története 1958-2004. DEDIKÁLT! Első kiadás. Szentkirályszabadja, 2004. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
Ravasz István: Erdély mint hadszíntér 1944. Bp., 1997, Petit Real. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói papírkötés, néhány tollas bejegyzéssel. Megjelent 1000 példányban.
Wittek, Erhard: Die soldatische Tat. Berichte von Mitkämpfern des Heeres im Westfeldzug 1940. Berlin, 1941. Im Deutschen Verlag 294p. képes illusztrációkkal Kiadói vászonkötésben
Tájékozódás a terepen. Vázlatkészítés. (Futólagos felmérés.) Összeáll.: Szüts Lajos. Bp., 1936., M. Kir. Állami Térképészet. Kiadói papírkötés, kissé foltos, kissé kopott borítóval, a borítón bejegyzésekkel.;