Diószegi Sámuel - Fazekas Mihály: Magyar Fűvész Könyv. [Melly a' két magyar hazábann találtatható növevényeknek megesmerésére vezet, a' Linné alkotmánya szerént.] Második rész: Kétfőbbhímesek - Lopvanöszök. [Debreczenbenn, 1807, Nyomtatta Csáthy György,]2+331-608 p. Első kiadás. Csak II. kötet! Korabeli félvászon kötés, színezett lapszélek, kopott borítóval, a címlapon bejegyzésekkel, néhány folto...
Chernel István: Magyarország madarai I-III. (I.,II/1.-2.) köt. Állami Könyvterjesztő Vállalat reprint sorozata. Bp., 1985., ÁKV. Kísérőfüzettel. Gazdag képanyaggal illusztrált. Az eredeti, és rendkívül ritka 1899-es kiadás reprint kiadása. Kiadói aranyozott, illusztrált műbőr-kötés. Ritka!
Heinrich Károly: A Tisza-szabályozás és a szegedi válság. Bp., 1879, Kilián Frigyes. Újrakötött félvászon kötés, néhol ceruzás jelölésekkel, kopottas állapotban.
Schubert, G[otthilf] H[einrich von]: A .övények természetrajza képekben. A második magyar kiadást átdolgozta Dr. Borbás Vince. Bp.,[2022],Pytheas -Tinta, 52 p.+LIII t. Az 1882-es Pfeifer Ferdinánd kiadás igényes reprint kiadása. Kiadói félvászon-kötésben.
Bolyai János: Appendix. [Bolyai Farkas ,,Tentamen" című kétkötetes matematikai monográfiájához írt geometriai függelék, a nem-euklidészi geometria alapozó műve. Második kiadás. Képkötet. ] Wolfgangi Bolyai de Bolya: Tentamen. Iuventutem studiosam in elementa matheseos purae elementaris ac sublimioris methodo intuitiva evidentiaque huic propria introducendi, cum appendice triplici. Tomus II. Elemen...
Goldzieher Vilmos: A szembetegség gyógyítása. Therapia, a gyógyító tudományok könyvtára II. Bp., 1903., Singer és Wolfner, XI+279+11 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, Leszik-kötés, festett lapélekkel, kissé kopott, foltos borítóval.
Archiv der Mathematik und Physik. Dritte Reihe. 16.Band. Hrsg. E. Lampe, W. Franz Meyer, E. Jahnke. Leipzig - Berlin, 1910., Teubner, VIII+376 p.+1 t.; Hozzákötvwe: Sitzungsberichte der Berliner Mathematischen Gesellschaft. Hrsg. vom Vorstand der Gesellschaft. Neunter Jahrgang. Leipzig, 1910, B. G. Teubner, 104 p. Korabeli átkötött félvászon-kötés, festett, mintás lapélekkel.
W. Baer: Die Chemie des praktischen Lebens. Zweiter Band. Leipzig, 1860, Otto Wigand. Német nyelven. Korabeli félvászon-kötésben, kopott, foltos borítóval, kissé sérült gerinccel, sérült, szétvált kötéssel, kissé foltos lapokkal.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.