Bücher: Sci-fi, Fantasy, und Rollenspiel Bücher

Zahl der Lose: 11

Isaac Asimov: Encyclopedia Galactica 1-10. kötet: 1-5. kötet: Asimov teljes Alapítvány - Birodalom - Robot univerzuma. 6-10.kötet: Asimov teljes science fiction univerzuma. Szeged, 2002-2012., Szukits. Kiadói kartonált papírkötések, jó állapotban.
21120.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
120 000 HUF
310,88
342,86
Minimales Gebot:
120 000 HUF
120 000 140 000 160 000
Ian Livingstone: A gyíkkirály szigete. Kaland - Játék - Kockázat. Ford.: Varsányi Mária. hn., 1989., Rakéta Könyvek. Kiadói papírkötés. + Steve Jackson - Ian Livingstone: A skorpiók mocsara. Kaland - Játék - Kockázat. Ford.: Varsányi Mária. hn., 1989., Rakéta Könyvek. Kiadói papírkötés.
21121.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
5 000 HUF
12,95
14,29
Minimales Gebot:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
Steve Jackson: Találkozás F.E.A.R.-rel (Fantázia Harcos). Bp., 1993, Új Vénusz. Kiadói papírkötésben, kitöltetlen kalandlappal! Az 1980-as évek végén indult Kaland, játék, kockázat sorozat "folytatása".
21122.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 800 HUF
9,84
10,86
Minimales Gebot:
3 800 HUF
3 800 4 400 5 000
Hal. G. Rogers: A halálsugár. 1-5. füzet. Bp., Magyarország Napilap,(Athenaeum-ny.), Szakadozott, kissé sérült kiadói papírborítókban.
21123.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 800 HUF
7,25
8,00
Minimales Gebot:
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
1985 Analog "H" 6. szám. 1985. április. Science Fiction Magazin. Szerk.: Győri János. Móricz Zsigmond Gimnázium KISZ szervezetének lapja, 22 p.
21124.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
7,77
8,57
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Losonczy Zoltán: Őfensége és a szerelem. Bp.,én.,Palladis. Kiadói illusztrált papírkötés, foltos, kopott borítóval, a borító részben elvált a könyvtesttől.
21125.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 400 HUF
6,22
6,86
Minimales Gebot:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
C. E. Scoggins: A vágyak tava. Ford.: Waldberg Vera. Bp.,én.,Palladis. Kiadói kopott papírkörtés, restaurált, javított papír védőborítóban.
21126.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 800 HUF
4,66
5,14
Minimales Gebot:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
Tolnai Regénytára 7 kötete: Gogoly: A szellemkirály, Szini Gyula: A bűbájos, Tábori Kornél: Pesti spiritiszták, Anton Csehov: A lidérc, Honoré de Balzac: Sarrasine. Vécsey Leó: Az életcirkusz. Bp., Tolnai. Kiadói papírkötés, változó állapotban, egy kötése elvált a borítótól.
21127.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 000 HUF
10,36
11,43
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Stephen J. Wolff: Hauma. Kalandos regény a perzsa titkok rejtelmes világából. Magyarság Könyve 2. 1927. október. Bp., 1927., Magyarság. Kiadói papírkötés.
21128.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 800 HUF
4,66
5,14
Minimales Gebot:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
J. K. Rowling: Harry Potter and the Chamber of Secrets. 2000, Scholastic, papírkötés, angol nyelven, kopással.
21129.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
900 HUF
2,33
2,57
Minimales Gebot:
900 HUF
900 1 000 1 200
21130.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 600 HUF
4,15
4,57
Minimales Gebot:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF