Books: Sci-fi, fantasy, and role-playing-game books
21122.
Steve Jackson: Találkozás F.E.A.R.-rel (Fantázia Harcos). Bp., 1993, Új Vénusz. Kiadói papírkötésben, kitöltetlen kalandlappal! Az 1980-as évek végén indult Kaland, játék, kockázat sorozat "folytatása".
21125.
Losonczy Zoltán: Őfensége és a szerelem. Bp.,én.,Palladis. Kiadói illusztrált papírkötés, foltos, kopott borítóval, a borító részben elvált a könyvtesttől.
21127.
Tolnai Regénytára 7 kötete: Gogoly: A szellemkirály, Szini Gyula: A bűbájos, Tábori Kornél: Pesti spiritiszták, Anton Csehov: A lidérc, Honoré de Balzac: Sarrasine. Vécsey Leó: Az életcirkusz. Bp., Tolnai. Kiadói papírkötés, változó állapotban, egy kötése elvált a borítótól.
21128.
Stephen J. Wolff: Hauma. Kalandos regény a perzsa titkok rejtelmes világából. Magyarság Könyve 2. 1927. október. Bp., 1927., Magyarság. Kiadói papírkötés.
21130.