Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 783

9995.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
220 000 HUF
569,95
628,57
Minimales Gebot:
220 000 HUF
220 000 260 000 300 000
Bak Imre (1939-2022): Geometrikus kompozíció. Szitanyomat, papír. Jelezve jobbra lent. Üvegezett fakeretben. 29,5x29,5 cm. / Imre Bak (1939-2022): Composition. Screenprint on paper, signed lower right. Framed!
9996.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
140 000 HUF
362,69
400,00
Minimales Gebot:
140 000 HUF
140 000 160 000 190 000
9997.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
360 000 HUF
932,64
1 028,57
Minimales Gebot:
360 000 HUF
360 000 420 000 500 000
9998.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
220 000 HUF
569,95
628,57
Minimales Gebot:
220 000 HUF
220 000 260 000 300 000
Korniss Dezső (1908-1984): Kalligráfia, 1963. Tus, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben, 29×20 cm. / ink on paper, signed, framed.
9999.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
300 000 HUF
777,20
857,14
Minimales Gebot:
300 000 HUF
300 000 360 000 420 000
Galambos Tamás (1939 - ): Türelmi zóna. Olaj, vászon, jelzett, keretben 40x50 cm
10000.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
600 000 HUF
1 554,40
1 714,29
Minimales Gebot:
600 000 HUF
600 000 700 000 800 000
Tóth Ernő (1949-): Körbe-körbe. Olaj, vászon. Jelezve jobbra lent. Hátoldalán Tóth Ernő autográf feliratával. Dekoratív, fakeretben. 40x60 cm
10001.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
85 000 HUF
220,21
242,86
Minimales Gebot:
85 000 HUF
85 000 100 000 110 000
10002.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
120 000 HUF
310,88
342,86
Minimales Gebot:
120 000 HUF
120 000 140 000 160 000
10003.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
320 000 HUF
829,02
914,29
Minimales Gebot:
320 000 HUF
320 000 380 000 440 000
10004.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
340 000 HUF
880,83
971,43
Minimales Gebot:
340 000 HUF
340 000 400 000 460 000
10005.

Gyarmathy Tihamér (1915 - 2005) emlékére: 12 lapos grafikai mappa, Budapest 2005. Különböző sokszorosító grafikai technikák (8db rézkarc, 3db cinkográfia, 1db linómetszet), merített papír. Jelezve laponként GY szárazpecséttel, 10/50 számozással. Lapméret: 61×69,5 cm. Eredeti, kiadói bársonykötésű mappában, borítón Gyarmathy Tihamér bronz domborművével. Kiadói kísérő füzettel, amely egyben attest (...

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
420 000 HUF
1 088,08
1 200,00
Minimales Gebot:
420 000 HUF
420 000 500 000 550 000
10006.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
110 000 HUF
284,97
314,29
Minimales Gebot:
110 000 HUF
110 000 130 000 150 000

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF