Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"

Zahl der Lose: 311

Jelzés nélkül, feltehetően XIX. sz. festő: Jézus a kereszten. Olaj, vászon, dublírozott, sérült. Dekoratív fakeretben. 85x57,5 cm
10800.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
18 000 HUF
46,63
51,43
Minimales Gebot:
18 000 HUF
18 000 20 000 24 000
Olvashatatlan jelzéssel (Lepage?): Napfényes táj, 1940. Olaj, vászon. Dekoratív fakeretben, 84×100 cm. Apró felületi sérüléssel (festék hiánnyal). KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE!
10801.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
28 000 HUF
72,54
80,00
Minimales Gebot:
28 000 HUF
28 000 32 000 38 000
Jelzés nélkül, feltehetően XIX. sz. második fele: Élet a vízimalomnál. Olaj, vászon. Dekoratív, sérült fakeretben. 68x81 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK / ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE!
10802.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
34 000 HUF
88,08
97,14
Minimales Gebot:
34 000 HUF
34 000 40 000 46 000
Olvashatatlan jelzéssel: Vágtató lovak csikóssal. Olaj. vászon. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 73×85 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK / ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE!
10803.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
28 000 HUF
72,54
80,00
Minimales Gebot:
28 000 HUF
28 000 32 000 38 000
Olvashatatlan jelzéssel: Fiatal hölgy portréja, 1951. Pasztell, papír. Paszpartuban. 47,5x37 cm
10804.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
16 000 HUF
41,45
45,71
Minimales Gebot:
16 000 HUF
16 000 19 000 22 000
G. Molnár Irma jelzéssel, XX. sz. eleje: Lány virágcsokorral. Olaj, vászon. 100x75 cm. Dekoratív fakeretben. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK / ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE!
10805.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
44 000 HUF
113,99
125,71
Minimales Gebot:
44 000 HUF
44 000 50 000 60 000
10806.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
24 000 HUF
62,18
68,57
Minimales Gebot:
24 000 HUF
24 000 28 000 32 000
Olvashatatlan jelzéssel: A romos Budapest látképe a felrobbantott hidakkal, 1945 körül. Rézkarc, papír, kartonra kasírozva. 19x29 cm.
10807.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
16 000 HUF
41,45
45,71
Minimales Gebot:
16 000 HUF
16 000 19 000 22 000
10808.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
34 000 HUF
88,08
97,14
Minimales Gebot:
34 000 HUF
34 000 40 000 46 000
10809.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
24 000 HUF
62,18
68,57
Minimales Gebot:
24 000 HUF
24 000 28 000 32 000
Olvashatatlan jelzéssel jobbra lent, kárpátaljai magyar festő (Bartos József?): Csendélet, 1994. Olaj, vászon, hátoldalán töredékes címkén feliratozott. Apró felületi sérülésekkel. Dekoratív fakeretben, 65×52,5 cm
10810.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
5 000 HUF
12,95
14,29
Minimales Gebot:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
v Tóth E(?) jelzéssel: Város a hegyek közt (Gyöngyös v. Felvidék?). Olaj, vászon, kartonon. Dekoratív fakeretben. 49x70 cm
10811.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
14 000 HUF
36,27
40,00
Minimales Gebot:
14 000 HUF
14 000 16 000 19 000

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF