Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
10801.
Olvashatatlan jelzéssel (Lepage?): Napfényes táj, 1940. Olaj, vászon. Dekoratív fakeretben, 84×100 cm. Apró felületi sérüléssel (festék hiánnyal). KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE!
10802.
Jelzés nélkül, feltehetően XIX. sz. második fele: Élet a vízimalomnál. Olaj, vászon. Dekoratív, sérült fakeretben. 68x81 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK / ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE!
10803.
Olvashatatlan jelzéssel: Vágtató lovak csikóssal. Olaj. vászon. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 73×85 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK / ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE!
10805.
G. Molnár Irma jelzéssel, XX. sz. eleje: Lány virágcsokorral. Olaj, vászon. 100x75 cm. Dekoratív fakeretben. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK / ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE!
10809.
Olvashatatlan jelzéssel, feltehetően romániai magyar festő: Táj sétálókkal, 2002. Olaj, vászon. Hátoldalán román kiviteli pecséttel. Fakeretben. 45x56,5 cm