Stich

Zahl der Lose: 125

cca 1850-1860 Ludwig Rohbock (1820-1883) - Franz Hablitschek (1824-1867): Salamon tornya Visegrádon. Színezett acélmetszet, papír, jelzett a metszeten. Paszpartuban, üvegezett fakeretben, 13x17 cm (keret: 21x25 cm)
11184.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 600 HUF
11,92
13,14
Minimales Gebot:
4 600 HUF
4 600 5 500 6 000
Ady Endre portréja. Czigány Dezső festménye után készült heliogravűr. 25x32 cm Üvegezett keretben
11185.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
5 000 HUF
12,95
14,29
Minimales Gebot:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
Marie Jeanne Baptiste de Savoye duchesse de Savoye Princesse de Piemonte, Reyne del Cypre rézmetszetű porté. Larmessin 1668-as metszete alapján. Dekoratív üvegezett fakeretben 23x15 cm / Engraving
11186.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
15 000 HUF
38,86
42,86
Minimales Gebot:
15 000 HUF
15 000 18 000 20 000
Damon és Musidora Angelica Kaufmann festménye után készült színezett rézmetszet. 24x15 cm Dekoratív üvegezett keretben
11187.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
15 000 HUF
38,86
42,86
Minimales Gebot:
15 000 HUF
15 000 18 000 20 000
1836 Dorneck, Joseph: Krasznahorka, Segítő Szűz Mária kegyképe (Imago B. Mariae Virg. in Capella arcis Krasznahorka, in Cottu Gömörien Dioecesi Rosnavien). Rézmetszet, papír, jelzett a metszeten, a lap egyik sarka vágott, 18x11 cm. [In: Jordánszky Elek: Magyar országban 's az ahoz tartozó részekben lévő Bóldogságos Szűz Mária kegyelem' képeinek rövid leírása. Pozsony, 1836.]
11188.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 000 HUF
10,36
11,43
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
1801 [Zapf, Georg Wilhelm (1747-1810)]: Gallerie der alten Griechen und Römer in zwey und achtzig Abbildungen und einer kurzen Geschichte ihres Lebens vom Geheimenrath Zapf. Augsburg, 1801, Christoph Friedrich Bürglen, 1 (rézmetszetű címlap) + LXXXII (rézmetszetű képtáblák) t. Német nyelven. Korabeli aranyozott gerincű félbőr-kötésben, a gerincen piros címkéjű aranyozott címfelirattal, kopott borítóval, a gerincen címkével, a gerincen kis sérülésekkel, két helyen autográf bejegyzésekkel. Csak a képtáblák! A szöveg hiányzik! Könyv: 20x16 cm
11189.

1801 [Zapf, Georg Wilhelm (1747-1810)]: Gallerie der alten Griechen und Römer in zwey und achtzig Abbildungen und einer kurzen Geschichte ihres Lebens vom Geheimenrath Zapf. Augsburg, 1801, Christoph Friedrich Bürglen, 1 (rézmetszetű címlap) + LXXXII (rézmetszetű képtáblák) t. Német nyelven. Korabeli aranyozott gerincű félbőr-kötésben, a gerincen piros címkéjű aranyozott címfelirattal, kopott borí...

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
20 000 HUF
51,81
57,14
Minimales Gebot:
20 000 HUF
20 000 24 000 28 000
cca 1850-1860 Ludwig Rohbock (1820-1883) - Heisinger: Nagyág (Erdély, Sacaramb) Színezett acélmetszet, papír, jelzett a metszeten. 13x17 cm szélén beszakadással
11190.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
7,77
8,57
Minimales Gebot:
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400
cca 1850-1860 Ludwig Rohbock (1820-1883) - Heisinger: Budapest Vigadó Színezett acélmetszet, papír, jelzett a metszeten. 13x17 cm
11191.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
7,77
8,57
Minimales Gebot:
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400
Adolph Friedrich Kunike (1777-1838): Syrmien, Die Ruinen von Ertöedt (Szerémség, Erdőd romjai/ Srijem, Erdut). Litográfia, papír, jelzett a litográfián. Adolph Kunike: Zwey hundert vier und sechszig Donau-Ansichten c. kiadványból. Foltos, kissé sérült, körbevágva. Üvegezett fakeretben, 25,5×35,5 cm / lithograph on paper, stained, slightly damaged, cut, framed
11192.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
8 000 HUF
20,73
22,86
Minimales Gebot:
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
Adolph Friedrich Kunike (1777-1838): Syrmien (Szerém, Srijem). Litográfia, papír, jelzett a litográfián. Adolph Kunike: Zwey hundert vier und sechszig Donau-Ansichten c. kiadványból. Foltos. Üvegezett fakeretben, 25,5×35,5 cm / lithograph on paper, stained, framed
11193.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
8 000 HUF
20,73
22,86
Minimales Gebot:
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
11194.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
8 000 HUF
20,73
22,86
Minimales Gebot:
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
1846 Gyöngyös és a Parádi Csevice fürdő Litográfia, megjelent Vachot Imre: Magyarföld és népei, Pest 1846. 20x30 cm
11195.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
8 000 HUF
20,73
22,86
Minimales Gebot:
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF