Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall Zahl der Lose: 203
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3268394
22000
479
340000
Jewellery and precious metal items
14 k arany (Au) karlánc, jelzett, kiszedhető gravírozással 20,43 g noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
340 000 HUF
340 000 400 000 460 000
3270976
22001
479
300000
14K arany (Au) Le Monde női karóra 19 db brillel ékítve. 14K arany láncszövésű szíjjal. Jelzett, br 18,1 g noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
300 000 HUF
300 000 360 000 420 000
3269247
22002
479
260000
Ezüst (Ag) ovális barokkos peremű tál, jelzett, 38,5×25,5 cm, nettó: 799 g noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
260 000 HUF
260 000 300 000 360 000
3267409
22003
479
260000
Vadász padlóváza Plasztikus vadakat, vadászkörtőt, kosfejet és női mellszobort ábrázoló klasszicista díszítéssel. Ezüst (Ag) XIX. sz. vége. SB mesterjeggyel. Jelzett m: 42 cm , 1236 g noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
260 000 HUF
260 000 300 000 360 000
3245582
22004
479
160000
Ezüst (Ag) boros kanna, jelzett, m: 20 cm, nettó: 450 g noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
160 000 HUF
160 000 190 000 220 000
3267375
22005
479
150000
Kótai József (1940-): Mária a kisdeddel. Öntött ezüst (Ag) kompozíció, felfogatópontokkal, jelzés nélkül, m: 7,5 cm, bruttó 27g /// Proveniencia: az alkotó validálta. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
150 000 HUF
150 000 180 000 200 000
3267367
22006
479
150000
Kótai József (1940-): Betlehem. Öntött ezüst (Ag) kompozíció, keretre applikálva, jelzés nélkül, 6x5 cm /// Proveniencia: az alkotó validálta. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
150 000 HUF
150 000 180 000 200 000
3268672
22007
479
150000
18K arany (Au) medál. Zanetta, olasz városképes. Jelzett, mesterjegyes. d: 3 cm, 6,86 g noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
150 000 HUF
150 000 180 000 200 000
3245538
22008
479
130000
Ezüst (Ag) négyszögletes cukordoboz, jelzett, 14×10×6,5 cm, nettó: 366 g noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
130 000 HUF
130 000 150 000 180 000
3270988
22009
479
90000
Kagyló mintás talpas kínáló tál. Ezüst (Ag) jelzett magyar fémjel 1937-1967 közötti. 470 g 25x27 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
95 000 HUF
95 000 110 000 130 000
3270149
22010
479
85000
Jugendstil ezüst (Ag) kalamáris, üveg tégellyel, jelzett, nettó 270g, 20x15 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
85 000 HUF
85 000 100 000 110 000
3267935
22011
479
70000
Arany ékszer szett borostyánnal ékítve. Jelzett. 14K (Au) gyűrű br 5,25 g, m:54 és 14K szerelékes fülbevaló,, A nyaklánc és a medál szereléke 9K, + egy karkötő noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
70 000 HUF
70 000 80 000 95 000
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF