Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall

Zahl der Lose: 203

14 k arany (Au) karlánc, jelzett, kiszedhető gravírozással 20,43 g
22000.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
340 000 HUF
880,83
971,43
Minimales Gebot:
340 000 HUF
340 000 400 000 460 000
14K arany (Au) Le Monde női karóra 19 db brillel ékítve. 14K arany láncszövésű szíjjal. Jelzett, br 18,1 g
22001.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
300 000 HUF
777,20
857,14
Minimales Gebot:
300 000 HUF
300 000 360 000 420 000
22002.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
260 000 HUF
673,58
742,86
Minimales Gebot:
260 000 HUF
260 000 300 000 360 000
Vadász padlóváza Plasztikus vadakat, vadászkörtőt, kosfejet és női mellszobort ábrázoló klasszicista díszítéssel. Ezüst (Ag) XIX. sz. vége. SB mesterjeggyel. Jelzett m: 42 cm , 1236 g
22003.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
260 000 HUF
673,58
742,86
Minimales Gebot:
260 000 HUF
260 000 300 000 360 000
Ezüst (Ag) boros kanna, jelzett, m: 20 cm, nettó: 450 g
22004.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
160 000 HUF
414,51
457,14
Minimales Gebot:
160 000 HUF
160 000 190 000 220 000
22005.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
150 000 HUF
388,60
428,57
Minimales Gebot:
150 000 HUF
150 000 180 000 200 000
22006.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
150 000 HUF
388,60
428,57
Minimales Gebot:
150 000 HUF
150 000 180 000 200 000
18K arany (Au) medál. Zanetta, olasz városképes. Jelzett, mesterjegyes. d: 3 cm, 6,86 g
22007.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
150 000 HUF
388,60
428,57
Minimales Gebot:
150 000 HUF
150 000 180 000 200 000
22008.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
130 000 HUF
336,79
371,43
Minimales Gebot:
130 000 HUF
130 000 150 000 180 000
Kagyló mintás talpas kínáló tál. Ezüst (Ag) jelzett magyar fémjel 1937-1967 közötti. 470 g 25x27 cm
22009.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
90 000 HUF
233,16
257,14
Minimales Gebot:
95 000 HUF
95 000 110 000 130 000
Jugendstil ezüst (Ag) kalamáris, üveg tégellyel, jelzett, nettó 270g, 20x15 cm
22010.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
85 000 HUF
220,21
242,86
Minimales Gebot:
85 000 HUF
85 000 100 000 110 000
Arany ékszer szett borostyánnal ékítve. Jelzett. 14K (Au) gyűrű br 5,25 g, m:54 és 14K szerelékes fülbevaló,, A nyaklánc és a medál szereléke 9K, + egy karkötő
22011.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
70 000 HUF
181,35
200,00
Minimales Gebot:
70 000 HUF
70 000 80 000 95 000

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF