https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Drucksachen

Zahl der Lose: 380

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
1768 Pázmány Péter: Sermones sacri Mariae Theresiae Augustae honoribus dicati a... Ignatio Almásy... dum idem... in Collegio... T anno 1768. mense Augusto. S. l. (1768), s. typ. nom. első 40 oldala. Dekoratív címlappal 34cm
1
17770.

1768 Pázmány Péter: Sermones sacri Mariae Theresiae Augustae honoribus dicati a... Ignatio Almásy... dum idem... in Collegio... T anno 1768. mense Augusto. S. l. (1768), s. typ. nom. első 40 oldala. Dekoratív címlappal 34cm

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 400 HUF
6,22
EUR
,
6,86
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
1790 Buda (Ofen), német nyelvű plébániákkal és kolostorokkal kapcsolatos nyomtatvány
1
17771.

1790 Buda (Ofen), német nyelvű plébániákkal és kolostorokkal kapcsolatos nyomtatvány

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
7,77
EUR
,
8,57
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
cca 1810-1940 Vegyes szláv nyelvű, vagy vonatkozású nyomtatványok: Bolgár folyóirat, cseh aukciós katalógus, Dechant Cosmas történetíró litografált arcképe
1
17772.

cca 1810-1940 Vegyes szláv nyelvű, vagy vonatkozású nyomtatványok: Bolgár folyóirat, cseh aukciós katalógus, Dechant Cosmas történetíró litografált arcképe

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
600 HUF
1,55
EUR
,
1,71
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
600 HUF
600 700 800
1825 Gemeinnützige Blätter zur Belehrung und Unterhaltung; als gleichzeitige Begleiter der vereinigten Ogner und Pesther Zeitung. Szerk.: Rösler, Christoph. 15. évf. 1. sz., Ofen [Buda], königliche ungarische Universitäts-Buchdruckerei. 416p. Korabeli kopottas papírkötésben, jó állapotban
1
17773.

1825 Gemeinnützige Blätter zur Belehrung und Unterhaltung; als gleichzeitige Begleiter der vereinigten Ogner und Pesther Zeitung. Szerk.: Rösler, Christoph. 15. évf. 1. sz., Ofen [Buda], königliche ungarische Universitäts-Buchdruckerei. 416p. Korabeli kopottas papírkötésben, jó állapotban

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
5 000 HUF
12,95
EUR
,
14,29
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
1828 Allgemeine Zeitung. Mit allerhöchsten Privilegien. Nr. 360. Német nyelvű hírlap 1828. dec. 25-i (karácsonyi) száma, 2K szignettával, tetején vágásból eredő kisebb hiánnyal, 8 p.
1
17774.

1828 Allgemeine Zeitung. Mit allerhöchsten Privilegien. Nr. 360. Német nyelvű hírlap 1828. dec. 25-i (karácsonyi) száma, 2K szignettával, tetején vágásból eredő kisebb hiánnyal, 8 p.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 000 HUF
2,59
EUR
,
2,86
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
Vierteljahrsschrift aus und für Ungarn. 1843 2 kötet 1-2. füzet   Leipzig, 1844 Georg Wigand (Bernh. Tauchnitz jun.).  [4] + 208 p. + [4] + 199 p. Herausgegeben von Dr. Emrich Henszlmann. Korabeli aranyozott félvászon kötésben  Henszlmann Imre a külföld felvilágosítására, a szlávok magyarellenes hírterjesztésének megakadályozására és ellensúlyozására indította folyóiratát.
1
17775.

Vierteljahrsschrift aus und für Ungarn. 1843 2 kötet 1-2. füzet Leipzig, 1844 Georg Wigand (Bernh. Tauchnitz jun.). [4] + 208 p. + [4] + 199 p. Herausgegeben von Dr. Emrich Henszlmann. Korabeli aranyozott félvászon kötésben Henszlmann Imre a külföld felvilágosítására, a szlávok magyarellenes hírterjesztésének megakadályozására és ellensúlyozására indította folyóiratát.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 400 HUF
6,22
EUR
,
6,86
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
1843-1845 20 db Heller - Magazin, német nyelvű
1
17776.

1843-1845 20 db Heller - Magazin, német nyelvű

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
5 000 HUF
12,95
EUR
,
14,29
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
1846 Buda, tanügyi névtár 1846. évre, hiányzó első kötéstábla
1
17777.

1846 Buda, tanügyi névtár 1846. évre, hiányzó első kötéstábla

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 200 HUF
8,29
EUR
,
9,14
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400
1854, 1887 Dohánytermesztéssel kapcsolatos két rendelet hirdetménye. Nagykőrös, Buda.
1
17778.

1854, 1887 Dohánytermesztéssel kapcsolatos két rendelet hirdetménye. Nagykőrös, Buda.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
5 000 HUF
12,95
EUR
,
14,29
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
1858 Budapesti Hírlap 166. sz., Pest, 1858. júl. 23., viseltes állapotban, sérüléssel, ázásnyomokkal, 4 p.
1
17779.

1858 Budapesti Hírlap 166. sz., Pest, 1858. júl. 23., viseltes állapotban, sérüléssel, ázásnyomokkal, 4 p.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 600 HUF
4,15
EUR
,
4,57
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
1866 Statuten des Centralvereines zur Erhaltung der Kriegerdenmale vom Jahre 1866 in Böhmen. (Háborús emlékművek megőrzésével foglalkozó egyesület alapszabályai.) Neustadt a. M., Th. Böhm-ny., (8) p. Fűzve, lapszéli foltokkal, sérülésekkel, az elülső borító hiányzik.
1
17780.

1866 Statuten des Centralvereines zur Erhaltung der Kriegerdenmale vom Jahre 1866 in Böhmen. (Háborús emlékművek megőrzésével foglalkozó egyesület alapszabályai.) Neustadt a. M., Th. Böhm-ny., (8) p. Fűzve, lapszéli foltokkal, sérülésekkel, az elülső borító hiányzik.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 200 HUF
8,29
EUR
,
9,14
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400
1867 Saárdi Gróf Somssich Pongrácz (1847 k. - 1867) gyászjelentése, hajtásnyomokkal, lapszéli egészen apró szakadásokkal, 23x31 cm
1
17781.

1867 Saárdi Gróf Somssich Pongrácz (1847 k. - 1867) gyászjelentése, hajtásnyomokkal, lapszéli egészen apró szakadásokkal, 23x31 cm

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 400 HUF
6,22
EUR
,
6,86
USD
Zahl der Gebote:
1
Minimales Gebot:
2 600 HUF
2 600 3 000 3 600

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Unsere Kontakte

Öffnungszeiten

  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Unsere Seiten

© 2011-2024 Darabanth Briefmarkenhandel und Numiskatik GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com//feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme

Weiter einkaufen
  Zur Kasse