Foto Zahl der Lose: 582
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3271131
479
Photo
cca 1930-1940 Szendrő István (1908-2000): Balerina fátyollal a felhők alatt, pecséttel jelzett fotó, 23,5×16 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
10 000 HUF
10 000 12 000 14 000
3271205
16001
479
Photo
cca 1930-1940 Szendrő István (1908-2000): Szántó paraszt pipával, pecséttel jelzett fotó, sarkain törésnyomok, 23,5×16 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
10 000 HUF
10 000 12 000 14 000
3271207
16002
479
Photo
cca 1930-1940 Szendrő István (1908-2000): Séta a Badacsonynál, pecséttel jelzett fotó, 23,5×16 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
10 000 HUF
10 000 12 000 14 000
3271124
16003
479
Photo
cca 1930-1940 Szendrő István (1908-2000): Férfi gyimesközéploki népviseletben, Gyöngyösbokréta mozgalom, pecséttel jelzett fotó, 23,5×16 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
10 000 HUF
10 000 12 000 14 000
3271096
16004
479
Photo
cca 1930-1940 Szendrő István (1908-2000): Nő fonóval galgamácsai népviseletben, pecséttel jelzett fotó, 23,5×16 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
10 000 HUF
10 000 12 000 14 000
3205943
16005
479
Photo
Baán Katalin (1949-): Scream, színes fotó paszpartuban, hátoldalon feliratozva, 10×9 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
10 000 HUF
10 000 12 000 14 000
3272242
16006
479
Photo
1947 Beöthy István (Etienne) (1897-1961) szobráról készült fotó. A hátoldalán Beöthy autográf bejegyzésével és datálásával, sarkaiban rajzszög ütötte apró lyukakkal, 24,5x16 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
3269471
16007
479
14000
Photo
Szöllősy Kálmán (1887-1976): Ugrás, Agfacolor diapozitív, 2×3 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
14 000 HUF
14 000 16 000 19 000
3205944
16008
479
Photo
Baán Katalin (1949-): A1-Állandóág, színes fotó paszpartuban, hátoldalon feliratozva, 10,5×6,5 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
2964366
16009
479
Photo
Engi László: Amatőr műteremben. Művészfotó nagyítás kartonon. 30x40 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
2494531
16010
479
Photo
Fodor Györgyi Szeréna (1956-): Képek kalappal (Images avec la chapeau), 1995. Fotó, jelzett. Üvegezett fa keretben. 19x26 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3119891
16011
479
Photo
Láng Tibor veszprémi fotóművész: Impresszió. 5/1 példány. Sérült üvegezett keretben, jelzett, 17x23 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF