Militaria Zahl der Lose: 171
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3264737
17093
479
Military
1920 Ajánlott levél Öcsényről a Budapesti 30. Honvéd Gyalogezred dombornyomású levélpapírján és borítékjában noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
3218337
17094
479
Military
Vitéz Bertalan Árpád (1898-1941) a magyar ejtőernyős fegyvernem egyik megszervezőjének portréja, pecséttel jelzett fotó Mindszenty pozsonyi műterméből, 22,5×17 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
18 000 HUF
18 000 20 000 24 000
3240310
17095
479
Military
Osztrák-magyar haditengerészet 1932-ben felavatott emlékműve Bécsben (Ehrenmal der k.u.k. Kriegsmarine), Bruno Reiffenstein (1868-1951) fényképész pecséttel jelzett felvétele, 21,5x14,5 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3206658
17096
479
Military
Magyar királyi repülős tiszt, fotónegatív, 9×6 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
3266655
17097
479
Military
1965 Aranyoklevél. A Szegedi Tanárképző Főiskola díszoklevele tanár részére. + 1940 KERBA Katonai ellátásban részesülők betegellátási alapja igazolvány noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3268740
17098
479
Military
1916 Német I. világháborús térkép, a frontvonalak helyzete a különböző hadszíntereken 1916. márciusában, kétoldalas, kisebb sérülésekkel, ragasztással javított, 74,5x48 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
3264398
17099
479
Military
1915 So stand seither der Krieg, 12 Monate Weltkrieg, német I. világháborús térkép, statisztikai adatokkal, kétoldalas, 48x74 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
3265868
17100
479
Military
II. világháborús katonai fotó tétel, össz. 27 db, vegyes állapotban, 5x3,5 cm és 13,5x8,5 cm között noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
6 500 HUF
6 500 7 500 9 000
3271518
17101
479
Military
Katonatiszt kitüntetésekkel, esküvői fotón 10x14 cm Üvegezett keretben noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
3272014
17102
479
Military
1877 Katonai végelbocsájtási bizonyítvány, obsit 50x35 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
3271599
17103
479
Military
Katonai bőr csizma pár 36 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
3271603
17104
479
Military
cca 1940 Carl Zeiss Jena 6x30 II. világháborús német távcső, jelzett, sorozatszámmal, bőr kemény tokkal / WW. II. military googles noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
10 000 HUF
10 000 12 000 14 000
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF