D. Nagy András - Márai György: Az Erkel család krónikája. DEDIKÁLT Szőts Istvánné filmrendező feleség részére. Gyula, 1992, Gyula Város Önkormányzata és az Erkel Ferenc Társaság. Kiadó papírkötés, jó állapotban.
1934 A Miskolci Országos Dalosünnepély tájékoztatója és műsora. Miskolc, Standhaft József-ny., 24 p. Kiadói tűzött papírkötés, kissé viseltes, sérült borítóval, egy kijáró lappal.
1882 A nagy-enyedi egyházi ének- és zenekar megalakulásának emlékéül. A működő- és pártoló tagoknak tiszteletből Navratil György, elnök. (Emléklap). Nagyenyed, 1882, Pollák Mór-ny., 2 sztl. lev. Kissé viseltes, sérült, ragasztással javított.
Richard Wagner: A Nibelung gyűrűje. Der Ring des Nibelungen. Bp., 2003, Wagner Ring Alapítvány. Magyar és német nyelven. Kiadói műbőr-kötés, kiadói papír védőborítóban.
Hugo Riemanns Musik-Lexikon. Berlin és Lipcse, 1916, Max Hesse. Nyolcadik, teljesen átdolgozott kiadás. Német nyelven. Kiadói aranyozott gerincű félbőrkötésben, kissé sérült borítóval, néhány lap kissé foltos.
1919-1934 2 db kotta: Harmath Imre - Márkus Alfréd: Doll jazz (Dzsessz te még az én utcámba), 6 p. + Csiki, csiki, csikk.. Foxtrot a Tessék kiszállni! című operettből, 3 p. Sérülésekkel, ragasztottak.