Musik, Noten, Instrumenten

Zahl der Lose: 48

Muharay-Bartók: Balladamondó könyv. Magyar népballadák beszélő és énekes előadásra. Bp., Szépmíves Műhely. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
17458.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 800 HUF
4,66
5,14
Minimales Gebot:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
D. Nagy András - Márai György: Az Erkel család krónikája. DEDIKÁLT Szőts Istvánné filmrendező feleség részére. Gyula, 1992, Gyula Város Önkormányzata és az Erkel Ferenc Társaság. Kiadó papírkötés, jó állapotban.
17459.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
5,18
5,71
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
1934 A Miskolci Országos Dalosünnepély tájékoztatója és műsora. Miskolc, Standhaft József-ny., 24 p. Kiadói tűzött papírkötés, kissé viseltes, sérült borítóval, egy kijáró lappal.
17460.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 600 HUF
4,15
4,57
Minimales Gebot:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
1882 A nagy-enyedi egyházi ének- és zenekar megalakulásának emlékéül. A működő- és pártoló tagoknak tiszteletből Navratil György, elnök. (Emléklap). Nagyenyed, 1882, Pollák Mór-ny., 2 sztl. lev. Kissé viseltes, sérült, ragasztással javított.
17461.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 600 HUF
4,15
4,57
Minimales Gebot:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Pálinkás József: Munkásdalok. Kádár Jánosnak DEDIKÁLT! 1975, Tankönyvkiadó. Kiadói papírkötés, jó állapotban. + Pálinkás József (szerk.): Pest-Budai munkásdalok. Bp., 1979. Kiadói papírkötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
17462.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
5 000 HUF
12,95
14,29
Minimales Gebot:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
Richard Wagner: A Nibelung gyűrűje. Der Ring des Nibelungen. Bp., 2003, Wagner Ring Alapítvány. Magyar és német nyelven. Kiadói műbőr-kötés, kiadói papír védőborítóban.
17463.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 800 HUF
12,44
13,71
Minimales Gebot:
4 800 HUF
4 800 5 500 6 500
Hugo Riemanns Musik-Lexikon. Berlin és Lipcse, 1916, Max Hesse. Nyolcadik, teljesen átdolgozott kiadás. Német nyelven. Kiadói aranyozott gerincű félbőrkötésben, kissé sérült borítóval, néhány lap kissé foltos.
17464.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
700 HUF
1,81
2,00
Minimales Gebot:
700 HUF
700 800 900
1919-1934 2 db kotta: Harmath Imre - Márkus Alfréd: Doll jazz (Dzsessz te még az én utcámba), 6 p. + Csiki, csiki, csikk.. Foxtrot a Tessék kiszállni! című operettből, 3 p. Sérülésekkel, ragasztottak.
17465.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 600 HUF
4,15
4,57
Minimales Gebot:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
cca 1930-1940 2 db hangjegyfüzet (Csengery-Irka, Rigler József Ede), benne kézzel írt kottákkal
17466.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 200 HUF
3,11
3,43
Minimales Gebot:
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
Forrai Katalin: Ének-zenei nevelés a bölcsődében. Szerk.: Ruttner Tamás. Bp., 1982, Egészségügyi Minisztérium - Bölcsődék Országos Módszertani Intézete. Második, átdolgozott kiadás. Kiadói tűzött papírkötés, kissé foltos borítóval.
17467.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
5,18
5,71
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Gitár hangoló síp, h: 6,5 cm
17468.

Gitár hangoló síp, h: 6,5 cm

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 400 HUF
3,63
4,00
Minimales Gebot:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
1976 Simon Stockhausen kotta. Kürten, 1976, Stockhausen. 12p. Kiadói papírkötés.
17469.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 400 HUF
6,22
6,86
Minimales Gebot:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF