Weltweit Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 108

Amerikai Egyesült Államok 1893. "A Chicagoi Kolumbusz Világkiállítás emlékére / Kolumbusz Kristóf" fém emlékérem füllel (36mm) T:XF USA 1893. "Commemoration of the World's Columbian Exhibition, Chicago / Christopher Columbus" metal medallion with ear (36mm) C:XF
33693.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 000 HUF
10,36
11,43
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Amerikai Egyesült Államok DN "Ouachita River Town - Award of Excellence (Kiválósági Díj)" kétoldalas, peremén jelzett Ag érdemérem (31,32g/0.999/39mm) T:XF patina USA ND "Ouachita River Town - Award of Excellence" double-sided Ag medal, hallmarked on the edge (31,32g/0.999/39mm) C:XF patina
33694.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
6 000 HUF
15,54
17,14
Minimales Gebot:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
Amerikai Egyesült Államok DN (~1970) "Space First" 6xklf űrkutatás témájú emlékéremből álló szett sérült műanyag tokban (40mm) T:UNC USA ND (~1970) "Space First" 6xdiff commemorative medals on the theme of space exploration in a damaged plastic case (40mm) C:UNC
33695.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 800 HUF
9,84
10,86
Minimales Gebot:
3 800 HUF
3 800 4 400 5 000
33696.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 600 HUF
4,15
4,57
Minimales Gebot:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Amerikai Egyesült Államok ~1980. "Evangélikus Luteránus Egyház Amerikában" ezüstözött fém emlékérem (62mm) fatáblán (177x255mm), elismerő fém táblával (127x101mm) T:AU USA 1988. "Evangelical Lutheran Church in America" silver plated metal commemorative medallion (62mm) on wooden table (177x255mm), with appreciative metal table (127x101mm) C:AU
33697.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 600 HUF
4,15
4,57
Minimales Gebot:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Amerikai Egyesült Államok DN "Amerikai Filatéliai Társaság / Barátság bélyegeken keresztül" ezüstpatinázott bronz érdemérem "Aladar Szepes" nevére gravírozva (57mm) T:AU USA ND "Americans Society of Philatelic / Friendship Thru Stamps" silver patinated bronze medallion engraved for "Aladar Szepes" (57mm) C:AU
33698.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 600 HUF
4,15
4,57
Minimales Gebot:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Amerikai Egyesült Államok DN "Védelmi Orientációs Konferenciai Egyesület (DOCA)" bronz emlékérem, peremén "Blackinton" gyártói jelzéssel (76mm) T:AU USA ND "Defense Orientation Conference Association (DOCA)" bronze commemorative medallion with "Blackinton" makers mark on the edge (76mm) C:AU
33699.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 000 HUF
10,36
11,43
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Amerikai Egyesült Államok DN "Kennedy" kétoldalas Cu token (16mm) T:AU USA ND "Kennedy" twosided Cu token (16mm) C:AU
33700.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 400 HUF
3,63
4,00
Minimales Gebot:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
Ausztrália 1970. "James Cook bicentenárium" aranyozott fém emlékérem. Szign.: Stokes (33mm) T:UNC Australia 1970. "James Cook Bicentenary" gilt metal commemomorative medallion. Sign.: Stokes (33mm) C:UNC
33701.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
7,77
8,57
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
33702.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
80 000 HUF
207,25
228,57
Minimales Gebot:
80 000 HUF
80 000 95 000 110 000
Ausztria 1769. "Mária Amália és Ferdinánd pármai herceg esküvőjére" Ag zseton. Szign.: Wideman (3,74g/25mm) T:F karc, lyuktömött Austria 1769. "Fo the Wedding of Maria Amalie with Ferdinand, duke of Parma" Ag token. Sign.: Wideman (3,74g/25mm) T:F scratched, plugged hole
33703.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
8 000 HUF
20,73
22,86
Minimales Gebot:
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
Ausztria 1834. "Andreas Liber" bronz emlékérem. Szign.: I. D. Boehm (52mm) T:XF patina Austria 1834. "Andreas Liber" bronze commemorative medallion. Sign.: I. D. Boehm (52mm) C:XF patina
33704.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
14 000 HUF
36,27
40,00
Minimales Gebot:
14 000 HUF
14 000 16 000 19 000

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF