~1860. "Katonai Érdemkereszt III. osztálya hadidíszítménnyel" kitüntetés zománcozott bronz miniatűrje (13mm) T:XF kis zománchiba / Hungary ~1860. "Military Merit Cross, 3rd Class with war decoration" enamelled bronze miniature (13mm) C:XF small enamel error
1873. "Hadiérem" bronz kitüntetés mellszalag nélkül + 1914. "Ferenc József Bronz Vitézségi Érem" bronz kitüntetés mellszalag és karika nélkül. Szign.: Tautenhayn T:XF Hungary 1873. "Military (War) Medal" bronze decoration without ribbon and ring + 1914. "Bronze Gallantry Medal (Der Tapferkeit)" bronze decoration without ribbon and ring. Sign.: Tautenhayn C:XF NMK 231., 137.
1873. "Hadiérem" bronz kitüntetés mellszalag nélkül + 1938. "Felvidéki Emlékérem" bronz kitüntetés mellszalag és függesztőkarika nélkül T:F,VF Hungary 1873. "Military (War) Medal" bronze decoration without ribbon and ring + 1938. "Upper Hungary Medal" bronze decoration without ribbon and suspension ring C:F,VF NMK 231., 427.
1898. "Jubileumi Emlékérem a Fegyveres Erő Számára / Signum memoriae (AVSTR)" bronz kitüntetés mellszalaggal T:XF Hungary 1898. "Commemorative Jubilee Medal for the Armed Forces" bronze decoration with ribbon C:XF
1898. "Jubileumi Emlékérem Fegyveres Erő Számára / Signum memoriae (AVSTR)" hadifém kitüntetés mellszalag és függesztőkarika nélkül T:VF Hungary 1898. "Commemorative Jubilee Medal for the Armed Forces" war metal decoration without ribbon and suspension ring C:VF NMK 249.
1898. "Jubileumi Emlékérem a Fegyveres Erő Számára / Signum memoriae (AVSTR)" bronz kitüntetés mellszalag nélkül T:VF patina Hungary 1898. "Commemorative Jubilee Medal for the Armed Forces" bronze decoration without ribbon C:VF patina NMK 249.
1901. "Ferencz Jószef (sic!) I. / Emlékül Ő Felsége a király jelenléte alkalmából a Dolni-Miholjac-Görcsönyi őszi gyakorlatoknál szeptember hóban 1901" bronz emlékérem füllel, a Hadiérem eredeti mellszalagján (29mm) T:XF Hungary 1901. "Military Exercise with the presence of Franz Joseph" bronze commemorative medallion with ear, Military Medal ribbon (29mm) C:XF
Osztrák-Magyar Monarchia DN(~1914) "AO" zománcozott bronz tüzér gomblyuk jelvény "E. SEEGEBRECHT WIEN VIII." gyártói jelzéssel a hátoldalon (12x16mm) T:AU
Osztrák-Magyar Monarchia ~1914. "Ferenc József - II. Vilmos" bronz patrióta emlékérem (22mm) T:VF fülnyom Austo-Hungarian Monarchy ~1914. "Franz Joseph - Wilhelm II" bronze patriotic medal (22mm) C:VF earmark