Adamovszky István, Dr. Franz Antonius von Klimstein és Zombori Lajos: Temesvári bárcák a XIX. század második feléből. Budapest, 2009. Használt, de újszerű állapotban
Ambrus Béla: A Magyarországi Tanácsköztársaság pénzrendszere. Akadémiai Kiadó, Budapest, 1979. Használt, jó állapotú kötet, a külső papír védőborító kopottas
Bene Attila: C. Radnitzky. Wiennae - Carl Radnitzky bécsi éremművész élete és alkotásai. Budapest, Magyar Numizmatikai Társulat, Argumentum Kiadó, 2016. Magyar és német nyelvű. Carl Radnitzky érmeinek jegyzékével. Új állapotban. / Attila, Bene: C. Radnitzky. Wiennae - Das leben und die Werke des Wiener Medaillenkünstlers, Carl Radnitzky. Budapest, Hungarian Numismatic Society, Argumentum,...
Besenyi Gábor: Vérrel elnyert jutalmak - Német katonai kitüntetések és jelvények 1936-1945. Monarchia Numizmatika Bt. 2014. Bontatlan, fóliázott kötet.
G. Héri Vera: A törökellenes háborúk emlékérmei - A Magyar Nemzeti Múzeum gyűjteményi katalógusa. Budapest, 2009.. Magyar Nemzeti Múzeum, 202p. Kiadói kartonált keménykötésben. Újszerű állapotban
F. Fejér Mária - Huszár Lajos: A magyar numizmatika bibliográfiája. Akadémiai Kiadó, Budapest,1977. Magyar, angol, latin, és német nyelvű kötet, kiadói egészvászon-kötésben, papír védőborítóval. Nagyon jó állapotban, a papír védőborítón kis kopás.
Gyöngyössy Márton: Mediaeval Hungarian Gold Florins - Treasures from the Visitor Centre of the Magyar Nemzeti Bank (Középkori magyar aranyforintok. Kincsek a Magyar Nemzeti Bank Látogatóközpontjából). Angol nyelvű kiadvány. Budapest, Magyar Nemzeti Bank, 2005. Kiváló állapotban, de az előlap belső oldalán filctollas megjegyzés
Huszár Lajos: Történeti Érmék (2. Újkor) 1526-1657., Magyar Éremgyűjtők Egyesülete, Budapest, 1973. + Leányfalusi Károly-Nagy Ádám: Magyarország fém- és papírpénzei. A forint pénzrendszer 1987-1991. 1. számú pótlás. Kecskemét, Magyar Éremgyűjtők Egyesülete Bács-Kiskun Megyei Szervezete, 1992. Használt, szép állapotban.