Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 73

Herpai Zoltán (1951-2011): Kikötő. Olaj, farost, jelzett, keretben 30×30 cm
10024.

Rufpreis:
60 000 HUF
162,16
176,47
10025.

Rufpreis:
36 000 HUF
97,30
105,88
Kádár György (1912-2002): Csendélet. Rézkarc, első nyomat, jelzett, üvegezett keretben, 30x30cm
10026.

Rufpreis:
6 000 HUF
Kernstok Károly (1873-1940): Tanulmányok. Tus, papír (mindkét oldalon), jelzett, üvegezett keretben, 70×50 cm
10027.

Rufpreis:
24 000 HUF
64,86
70,59
Kernstok Károly (1873-1940): Női akt tanulmányok. Tus, papír, jelzett, üvegezett keretben, 28×36 cm
10028.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,46
64,71
10029.

Rufpreis:
24 000 HUF
64,86
70,59
Kolozsvári Grandpierre Miklós (1950-): Tükröm, tükröm. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 29×38 cm
10030.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,92
20,59
Komjáti Wanyerka Gyula (1894 - 1958): Gondolkodó. Rézkarc 65/15, papír, jelzett, 25×20 cm
10031.

Rufpreis:
8 000 HUF
Kondor Béla (1931-1972): Angyal. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 9,5×7,5 cm
10032.

Rufpreis:
10 000 HUF
27,03
29,41
1946 Konecsni György (1908-1970): Forint propaganda tervek. Akvarell / 1946 Forint propaganda essays. Watercolor 55x78 mm, 55x68 mm
10033.

1946 Konecsni György (1908-1970): Forint propaganda tervek. Akvarell /
1946 Forint propaganda essays. Watercolor 55x78 mm, 55x68 mm

Rufpreis:
12 000 HUF
32,43
35,29
Koszkol Jenő (1868-1935): Duna part Vácnál. Akvarell, papír, üvegezett keretben 34×40 cm
10034.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,46
64,71
10035.

Rufpreis:
12 000 HUF
32,43
35,29

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF