10060. 16. Gelaufene Gross-Auktion Gemälde und Grafiken
19 000 HUF 51,35 EUR, 55,88 USD
0 HUF
Sz.E jelzéssel: A cilinder kalapos férfi. Lavírozott tus, papír, üvegezett keretben, 26×14 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : tánczos_gábor