Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 73
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
698601
10012
16
Conrad Gyula (1877-1959): Budavár tornyai. Rézkarc, papír, jelzett, 22×14 cm
698544
10013
16
80000
Derkovits Gyula (1894-1934): Pandamonium. 1920. teljes mappa, 12 lap, litográfia 300/248, előlapon szignálva, (sarkain sérült)
697968
10014
16
36000
Dörre Tivadar (1858-1932): 2 db város rajza, jelzés nélkül, hátoldalán MNG pecséttel, 13×22 cm (2×)
611573
10015
16
40000
697550
10016
16
Drégely László (1932-1990): Üzenet. Vegyes technika, selyem-farost, jelzett, keretben, 37×28 cm
702921
10017
16
30000
Ék Sándor (1902-1975): A magyar történelem. Freskó terv. Akvarell, papír, jelzett, összetekerve, /
Ék Sándor (1902-1975): Hungarian history. Essay of a fresco. Akvarell 70×200 cm 700566
10018
16
26000
700568
10019
16
26000
697644
10020
16
30000
Faragó József (1877-1928): Tanár Úr. Tus, karton, jelzett, paszpartuban, 27×23 cm
698503
10021
16
Feszty Masa (1895-1979): Női akt. Szén, papír, kisebb foltok, jelzett, paszpartuban 23×15 cm 617586
10022
16
14000
Herman Lipót (1884-1972): Kerti mulatság. Ceruza, papír, jelzett, üvegezett keretben, 26,5x26,5cm 696458
10023
16
60000
Herpai Zoltán (1951-2011): Színpadi jelenet. Olaj, farost, jelzett, keretben 55×65 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF