Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 73
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
699701
10024
16
60000
Herpai Zoltán (1951-2011): Kikötő. Olaj, farost, jelzett, keretben 30×30 cm 543886
10025
16
36000
617436
10026
16
Kádár György (1912-2002): Csendélet. Rézkarc, első nyomat, jelzett, üvegezett keretben, 30x30cm 617547
10027
16
24000
Kernstok Károly (1873-1940): Tanulmányok. Tus, papír (mindkét oldalon), jelzett, üvegezett keretben, 70×50 cm
697511
10028
16
22000
Kernstok Károly (1873-1940): Női akt tanulmányok. Tus, papír, jelzett, üvegezett keretben, 28×36 cm
617483
10029
16
24000
697335
10030
16
Kolozsvári Grandpierre Miklós (1950-): Tükröm, tükröm. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 29×38 cm 698687
10031
16
Komjáti Wanyerka Gyula (1894 - 1958): Gondolkodó. Rézkarc 65/15, papír, jelzett, 25×20 cm 678748
10032
16
Kondor Béla (1931-1972): Angyal. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 9,5×7,5 cm 700080
10033
16
1946 Konecsni György (1908-1970): Forint propaganda tervek. Akvarell /
1946 Forint propaganda essays. Watercolor 55x78 mm, 55x68 mm 682348
10034
16
22000
Koszkol Jenő (1868-1935): Duna part Vácnál. Akvarell, papír, üvegezett keretben 34×40 cm 618726
10035
16
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF