Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 73
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
697503
10036
16
László Gyula (1910-1998): Műteremben. Litográfia, papír, jelzett, üvegezett keretben, 39×30 cm 697559
10037
16
14000
Macskássy Izolda (1945-): Krisztus a kereszten. Vegyes technika, selyem kartonra kasírozva, üvegezett keretben, 34×20 cm
699039
10038
16
14000
Major Henrik (1889-1948): Modiano cigaretta reklám plakát terv. Jelzett, vegyes technika. /
Cigarette commercial essay. Signed, mixed technique. 18x27 cm
699036
10039
16
14000
699028
10040
16
Cigarette commercial essay. Signed, mixed technique. 20x25 cm
699738
10041
16
Markó Erzsébet (1947-): Orchidea. Akril, farost, jelzett, keretben, 40×40 cm 698671
10042
16
24000
Molnár C Pál (1894-1981):Öt eredeti fametszet az Új Testamentumhoz. Mindegyik jelzett, egy metszet hiányzik 35×24 cm (4×), a borító összefirkálva 700625
10043
16
Mühlbeck Károly (1869-1943): Illusztrációk 4db Gárdonyi Géza: Göre Gábor bíró úr sorozatából, tus, papír, jelzett 1db, (4)× 10×8 cm 682334
10044
16
38000
Neogrády Antal (1861-1942):Tyúkokat etető lány. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett sérült keretben 44×54 cm
682333
10045
16
38000
Neogrády Antal (1861-1942): Falu határ. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett sérült keretben 44×54 cm
697813
10046
16
Olgyai Viktor (1870-1929): Téli erdő. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 24×22 cm 697337
10047
16
28000
Orosz István (1951-): Dorottya. Rézkarc 24/30, papír, jelzett, üvegezett keretben, 46×32 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF