Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 73
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
697791
10048
16
Pállya Celesztin (1864-1948):Vásári jelenet. Olaj, fa, jelzett, 12×17 cm 697323
10049
16
24000
Joe A. Pecsenke (1942-1989): Commedia dell'arte XIX-B. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 36×45 cm
697316
10050
16
Joe A. Pecsenke (1942-1989): Commedia dell'arte XIII-B. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 40×30 cm
697320
10051
16
Joe A. Pecsenke (1942-1989): Commedia dell'arte XVII-B. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 40×30 cm
697468
10052
16
Pólya Tibor (1886-1937): A jóképű fiatalember. Vegyes technika, papír, jelzett, keretben 25×18 cm 611129
10053
16
22000
Pólya Tibor (1886-1937): Semmi baj! Akvarell, tus, jelzett, paszpartuban, 23×15 cm
673766
10054
16
Radnai Zoltán (1960-): Elmélkedő. Tűzzománc, jelzett, 20×15 cm, igényes keretben 35×30 cm
679018
10055
16
Radnai Zoltán (1960-): Merengő. Tűzzománc, jelzett, 30×14 cm, igényes keretben 47×32 cm
679057
10056
16
Ranko Radović (1935-2006) The Knight on the Road. Rézkarc 62/90, papír, jelzett, üvegezett keretben 80×60 cm
679062
10057
16
Ranko Radović (1935-2006) Le Chavalier caché. Rézkarc 62/90, papír, jelzett, üvegezett keretben 80×60 cm
698571
10058
16
40000
Schwott Lajos (1906?-1987): 9 db karikatúra. Akvarell, papír, jelzett, 11×13 cm 697360
10059
16
Szász Endre (1926-2003): Női fej. Artist print 3/10, papír, jelzett, üvegezett keretben, 23×30 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF