Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 73

10060.

Rufpreis:
19 000 HUF
51,35
55,88
Szász Endre (1926-2003): Trófea I. Szitanyomat 50/50, papír, jelzett, üvegezett keretben 70×50 cm
10061.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,65
52,94
Szász Endre (1926-2003): A sárkány és a fáklyás. Szitanyomat 82/100, papír, jelzett, üvegezett keretben 70×50 cm
10062.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,24
47,06
Szűr Szabó József (1902-1993): Látástól, vakulásig. Tus, jelzett, foltos, 29×22 cm
10063.

Rufpreis:
4 000 HUF
10064.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,46
64,71
Vasarely Victor (1908-1997): Zebrák. Színes szita EA/HC , papír, jelzett, 26×29 cm
10065.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,08
88,24
Vaszary Gábor (1897-1985): A jóságos öregasszonyok. Tus, papír, jelzett, 25×16cm
10066.

Rufpreis:
4 000 HUF
10067.

Rufpreis:
80 000 HUF
216,22
235,29
10068.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,84
41,18
Zádor István (1882-1963): Asszonyok tanulmány. Színes ceruza, papír, jelzett, paszpartuban, 9×13 cm
10069.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,84
41,18
Zórád Ernő (1911-2004): Meghiúsult rablás. (12 db lap), vegyes technika, papír, jelzés nélkül,apró folt néhány lapon, 30×40 cm (12×)
10070.

Rufpreis:
180 000 HUF
486,49
529,41
V.I. Lenin 100. Jubileumi album: 17 db rézkarc Leninről ismert művészektől (Hincz, Stettner, Feledy, stb), gyűjtői darab
10071.

Rufpreis:
36 000 HUF
97,30
105,88

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF