Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 73
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
690473
10060
16
19000
679758
10061
16
Szász Endre (1926-2003): Trófea I. Szitanyomat 50/50, papír, jelzett, üvegezett keretben 70×50 cm
679753
10062
16
Szász Endre (1926-2003): A sárkány és a fáklyás. Szitanyomat 82/100, papír, jelzett, üvegezett keretben 70×50 cm
693166
10063
16
Szűr Szabó József (1902-1993): Látástól, vakulásig. Tus, jelzett, foltos, 29×22 cm
697938
10064
16
22000
698626
10065
16
30000
Vasarely Victor (1908-1997): Zebrák. Színes szita EA/HC , papír, jelzett, 26×29 cm 692988
10066
16
Vaszary Gábor (1897-1985): A jóságos öregasszonyok. Tus, papír, jelzett, 25×16cm 617265
10067
16
80000
628653
10068
16
14000
698513
10069
16
14000
Zádor István (1882-1963): Asszonyok tanulmány. Színes ceruza, papír, jelzett, paszpartuban, 9×13 cm
700576
10070
16
180000
Zórád Ernő (1911-2004): Meghiúsult rablás. (12 db lap), vegyes technika, papír, jelzés nélkül,apró folt néhány lapon, 30×40 cm (12×)
700560
10071
16
36000
V.I. Lenin 100. Jubileumi album: 17 db rézkarc Leninről ismert művészektől (Hincz, Stettner, Feledy, stb), gyűjtői darab
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF