Cholnoky Jenő: A sárkányok országából. Életképek és útirajzok Khinából.
Veszprém, 1900. Köves és Boros XX+ 365 l.+ 1 térkép. Festett, aranyozott, kiadói vászonkötésben, jó állapotban
A Magyar Földrajzi Társaság könyvtára: Lóczy Lajos: A Mennyei Birodalom története
Budapest, 1901. Wodianer. 288p. + 7 térkép. Kiadói vászonkötésben, a borítófedélen színes képpel, jó állapotban.
Magyar Földrajzi Társaság: Scott, Robert F. Angolok a Déli Sarkvidéken. Angolból átdolgozta Halász Gyula.
Bp., 1911. Lampel R. 299 p. + 46 tábla (egy kétoldalas, egy pedig kihajtható). Jó állapotú egészvászon kötésben, gerincen kis kopással.