11967.
20. Gelaufene Gross-Auktion
Bücher: Sonstige Raritäten
4 000 HUF
18
Móricz Zsigmond: Magyarok. Elbeszélések. Tizedik kiadás. Budapest, é.n., Athenaeum. Szerző által dedikált példány! Aranyozott, kiadói egészvászon kötésben. Korának megfelelő állapotú.