11969.
20. Gelaufene Gross-Auktion
Bücher: Sonstige Raritäten
3 000 HUF
8,11 EUR, 8,82 USD
Takáts Gyula: Száz nap hegyen. Szerző által dedikált példány, "Bánki Gyulánénak sok szertetettel 975" ajánlással. Aranyozott, kiadói egészvászon kötésben, fedőborítóval. Jó állapotban.