Gádor Emil (1911-1998): Hervadó napraforgó. Olaj, farost, jelzett, ker... https://www.darabanth.com/de/grossauktion/20/kategorien~Kunst-Dokumente/Gemalde-und-Grafiken~6903/Gador-Emil-1911-1998-Hervado-napraforgo-Olaj-farost-jelzett-keretben-60C39780-cm~II966443
966443
10016
20
28000
Beschreibung: Gádor Emil (1911-1998): Hervadó napraforgó. Olaj, farost, jelzett, keretben, 60×80 cm
: Sys