10053. 20. Gelaufene Gross-Auktion Gemälde und Grafiken
16 000 HUF
0 HUF
Tipary Dezső (1887-1967):Budai (Tabáni) utca, 1908, 1914. Kétszínnyomású linómetszet, papír, jelzett, üvegezett art-deco keretben, 29×20 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : sass_melinda