Porzellan Zahl der Lose: 19
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
971197
11097
20
190000
Herendi Viktória mintás étkészlet, kézzel festett, hibátlan, összesen: 26 db / Herendi Victoria dinner set 975316
11098
20
Herendi India kosár mintás füles tányér, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 30,5×28 cm, 975320
11099
20
40000
Herendi Viktória mintás kagylós kínáló, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 33×33 cm, m:12 cm 967429
11100
20
Herendi papagáj, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:13,5 cm, h:15 cm 995073
11101
20
Herendi Viktória mintás tál, kézzel festett, jelzett, karcolás nyomokkal, 40×28 cm 989051
11102
20
A Keszthelyi Agrártudományi Egyetem Herendi porcelán plakettje. Jelzett, eredeti díszdobozban / Herend chinaware plaque for the Keszthely Agricultural University in original case 977256
11103
20
Zsolnay Ovit váza, jelzett (tervező:Török János), mázas plasztikus felülettel, hibátlan, m:28 cm 961125
11104
20
Zsolnay, Halina Nyár kollekciója, 2 személyes teás készlet, kézzel festett, jelzett, hibátlan, eredeti dobozában, összesen 6 db / Handpainted Zsolnay tea set 988529
11105
20
Fischer Emil szecessziós doboz, kézzel festett, restaurált, jelzett, 12×11 cm / Art Noveaua Fische Budapest box, restored
989860
11106
20
997605
11107
20
95000
cca 1790 Altwien Faux bois (faerezetes) mintás és miniatűr tájképekkel díszített teáskanna, kézzel festett, aranyozott, fedő pótolt, jó állapotban, m:22 cm/ Hand-painted Altwien porcelain tea kettle with wood pattern and landscape decoration, in flawless condition (lid replacement)
986911
11108
20
26000
Wallendorfer röplabdázó lány, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:31 cm/ Wallendorfer volleyball player, perfect condition Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF