Skulpturen, Plaketten Zahl der Lose: 16
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
993508
11057
20
Statues, plaquettes
Muharos Lajos (1941- ): Kézzel készült kehely, bronz és réz, jelzés nélkül, kopásnyomokkal, d: 8 cm, m: 15 cm 933181
11058
20
36000
Statues, plaquettes
Lányi Dezső (1879-1951): II Rákóczi Ferenc. Ón falikép, jelzett, fa keretben, 43×30 cm
979103
11059
20
Statues, plaquettes
Somogyi József (1916-1993): Öltözködő nő, bronz kisplasztika, jelzett, 12×5,5 cm 1000740
11060
20
500000
Statues, plaquettes
Medgyessy Ferenc (1881-1958): Turáni harcos. Bronz, jelzett, m:45 cm, 11,5×13 cm, s:7,56 kg
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF