Bücher: Andere Sprache

Zahl der Lose: 10

Hesse, Hermann: Gedenkblatter. Berlin, 1937, Fischer. Első kiadás! Kiadói papír kötésben. Jó állapotban / first edition, paperback, good condition
11755.

Rufpreis:
6 000 HUF
15,54
17,14

Plinius Caecilius Secundus, Caius: Epistolae libri IX. Cologny, 1610, Jacobus Stoer. Kicsit kopott pergamenkötésben.
11756.

Rufpreis:
20 000 HUF
51,81
57,14
14

Quinte-Curce: De la vie et des actions d'Alexandre le Grand. Párizs, 1668, Louis Billaine. Az elején rézmetszettel. Kiadói bőrkötésben, restaurált. Szép állapotban.
11757.

Rufpreis:
28 000 HUF
72,54
80,00

Andrée Sikorska: Laissez-nous succumber a la tentation. Paris, 1951. Flammarion. Dedikált! / With autograph dedication for Paul Almasi!
11758.

Rufpreis:
4 000 HUF
10,36
11,43

Krug, Wilhelm Traugott: System der theoretischen Philosophie. Geschmackslehre oder Aesthetik. I.-II. Wien, 1818. Franz Härter. Korabeli félbőr kötésben, jó állapotban / In half leather binding
11759.

Krug, Wilhelm Traugott: System der theoretischen Philosophie. Geschmackslehre oder Aesthetik. I.-II.
Wien, 1818. Franz Härter. Korabeli félbőr kötésben, jó állapotban / In half leather binding

Rufpreis:
5 000 HUF
12,95
14,29

Krug, Wilhelm Traugott: Denklehre oder Logik. I.-II. Wien, 1818. Franz Härter. Korabeli félbőr kötésben, jó állapotban / In half leather binding
11760.

Krug, Wilhelm Traugott: Denklehre oder Logik. I.-II.

Rufpreis:
5 000 HUF
12,95
14,29

Homer: Ilias. Odyssee. Deutsch von J. H. Voss. Berlin, 1923-24. Askanischer Verlag [Otto von Holten]. Két kötet. Ludwig von Hofmann 101 fametszetével. Félpergamen kötésben. Egyik kötet gerincén kis sérülés, egyébként jó állapotban lévő kötetek. / With 101 wood-engraving of Ludwig von Hofmann. In half pergamin binding. One spine has a small damage.
11761.

Homer: Ilias. Odyssee. Deutsch von J. H. Voss.
Berlin, 1923-24. Askanischer Verlag [Otto von Holten]. Két kötet. Ludwig von Hofmann 101 fametszetével. Félpergamen kötésben. Egyik kötet gerincén kis sérülés, egyébként jó állapotban lévő kötetek. / With 101 wood-engraving of Ludwig von Hofmann. In half pergamin binding. One spine has a small damage.

Rufpreis:
32 000 HUF
82,90
91,43

Dante, Alighieri - Karl Witte: Die göttliche Komödie. Berlin, 1925. Askanischer Verlag, rengeteg illusztrációval. Félbőr kötésben. Jó állapotban. / With many illustrations. In Half leather binding. 573p.
11762.

Rufpreis:
4 000 HUF
10,36
11,43

Coster, Charles de: Die Geschichte von Ulenspiegel und Lamme Goedzak und ihren heldenmäßigen, fröhlichen und glorreichen Abenteuern im Lande Flandern und anderwärts. I.-II. München, 1926. Kurt Wolff Verlag. Frans Masereel 150 részben egészoldalas fametszete. Félpergamen kötésben. Jó állapotban. / 150 wood-engraving of Frans Masereel. Half-pergamin binding. In good shape.
11763.

Rufpreis:
18 000 HUF
46,63
51,43

Wiener Zeitung für das Jahr 1800. 1. köt. Wien, Ghelenschen Erben. A világ egyik legrégebbi, mai napig kiadott napilapjának 1800. évi évfolyamának első kötete (jan. 1. - jún. 28.), egybekötve. Kopott, kissé szakadozott félbőr kötésben, egyébként jó állapotban, 2116 p. /  Wiener Zeitung für das Jahr 1800. 1st vol. Wien, Ghelenschen Erben. A full volume of one of the oldest, still published newspaper from the first half of the year 1800 (1st January - 28th June), bound together. In a bit worn out half-leather binding, otherwise in good condition, 2116 p. in total.
11764.

Wiener Zeitung für das Jahr 1800. 1. köt. Wien, Ghelenschen Erben. A világ egyik legrégebbi, mai napig kiadott napilapjának 1800. évi évfolyamának első kötete (jan. 1. - jún. 28.), egybekötve. Kopott, kissé szakadozott félbőr kötésben, egyébként jó állapotban, 2116 p. /

Rufpreis:
14 000 HUF
36,27
40,00
9

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF