Quinte-Curce: De la vie et des actions d'Alexandre le Grand. Párizs, 1668, Louis Billaine. Az elején rézmetszettel. Kiadói bőrkötésben, restaurált. Szép állapotban.
Krug, Wilhelm Traugott: System der theoretischen Philosophie. Geschmackslehre oder Aesthetik. I.-II. Wien, 1818. Franz Härter. Korabeli félbőr kötésben, jó állapotban / In half leather binding
Homer: Ilias. Odyssee. Deutsch von J. H. Voss. Berlin, 1923-24. Askanischer Verlag [Otto von Holten]. Két kötet. Ludwig von Hofmann 101 fametszetével. Félpergamen kötésben. Egyik kötet gerincén kis sérülés, egyébként jó állapotban lévő kötetek. / With 101 wood-engraving of Ludwig von Hofmann. In half pergamin binding. One spine has a small damage.
Dante, Alighieri - Karl Witte: Die göttliche Komödie. Berlin, 1925. Askanischer Verlag, rengeteg illusztrációval. Félbőr kötésben. Jó állapotban. / With many illustrations. In Half leather binding. 573p.
Coster, Charles de: Die Geschichte von Ulenspiegel und Lamme Goedzak und ihren heldenmäßigen, fröhlichen und glorreichen Abenteuern im Lande Flandern und anderwärts. I.-II. München, 1926. Kurt Wolff Verlag. Frans Masereel 150 részben egészoldalas fametszete. Félpergamen kötésben. Jó állapotban. / 150 wood-engraving of Frans Masereel. Half-pergamin binding. In good shape.
Wiener Zeitung für das Jahr 1800. 1. köt. Wien, Ghelenschen Erben. A világ egyik legrégebbi, mai napig kiadott napilapjának 1800. évi évfolyamának első kötete (jan. 1. - jún. 28.), egybekötve. Kopott, kissé szakadozott félbőr kötésben, egyébként jó állapotban, 2116 p. /