https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 12

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Kozma,(Lajos) Ludvig: Das Neue Haus Ideen und Versuche zur gestaltung des Familienhauses mit Zeichnungen und Fotografien eigener Arbeiten. Zürich, (1941). H. Girsberger (Hungaria Buchdruckerei, Bp.)  Első kiadás. Számtalan fotó és rajz illusztrációval. Dedikált példány: "Purhász Tibor kedves kollégámnak, Kozma Gy." Kissé foltos kiadói egészvászon kötésben.
1
11733.

Kozma,(Lajos) Ludvig: Das Neue Haus
Ideen und Versuche zur gestaltung des Familienhauses mit Zeichnungen und Fotografien eigener Arbeiten. Zürich, (1941). H. Girsberger (Hungaria Buchdruckerei, Bp.) Első kiadás. Számtalan fotó és rajz illusztrációval. Dedikált példány: "Purhász Tibor kedves kollégámnak, Kozma Gy." Kissé foltos kiadói egészvászon kötésben.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
16 000 HUF
41,45
EUR
,
45,71
USD
Zahl der Gebote:
15
 
Ruzicskay György: Szerelemkereső. Száznyolc eredeti algrafia. Nagyvárad, 1935, Sonnenfeld Adolf. Félvászon kötésben, a gerince egy helyütt szakadt, egyébként jó állapotban, eredeti karton védőtokkal.
1
11734.

Ruzicskay György: Szerelemkereső. Száznyolc eredeti algrafia. Nagyvárad, 1935, Sonnenfeld Adolf. Félvászon kötésben, a gerince egy helyütt szakadt, egyébként jó állapotban, eredeti karton védőtokkal.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
60 000 HUF
155,44
EUR
,
171,43
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Folnesics, J.: Die Wiener Porzellan-Sammlung Karl Mayer. Katalog und historische Einleitung. Mit über 500 Abbildungen auf 86 tlw. farb. Tafeln. Wien, Artaria 1914. OLdr. mit RVerg. 4to. VI, 156 S. 1 von 350 num. Sorszám:300/183. Kiadói egészbőr kötésben, restaurált. Szép állapotban / leather binding, good condition
1
11735.

Folnesics, J.: Die Wiener Porzellan-Sammlung Karl Mayer. Katalog und historische Einleitung. Mit über 500 Abbildungen auf 86 tlw. farb. Tafeln. Wien, Artaria 1914. OLdr. mit RVerg. 4to. VI, 156 S.
1 von 350 num. Sorszám:300/183. Kiadói egészbőr kötésben, restaurált. Szép állapotban / leather binding, good condition

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
28 000 HUF
72,54
EUR
,
80,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
György Kornis. Wien, é.n., a szerző saját kiadása. Kornis Görgy sajátkezű ajánlásával. Kemény kötésben, fedőborítóval, szép állapotban.
1
11737.

György Kornis. Wien, é.n., a szerző saját kiadása. Kornis Görgy sajátkezű ajánlásával. Kemény kötésben, fedőborítóval, szép állapotban.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
4 000 HUF
10,36
EUR
,
11,43
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Schmidt, F.: A gyakorlati fotografozás kézikönyve. A negyedik kiadás után forditotta Pfeifer Ignácz. Nyolvankilencz ábrával és két táblával. Bp., 1897. K. M. Természettudományi Társ. 406+(14)p.+2t. (Természettud. Könyvkiadó-vállalat. LIX. kötet.) Kiadói vászonkötésben, hátsó borítón kis foltokkal
1
11738.

Schmidt, F.: A gyakorlati fotografozás kézikönyve. A negyedik kiadás után forditotta Pfeifer Ignácz. Nyolvankilencz ábrával és két táblával.
Bp., 1897. K. M. Természettudományi Társ. 406+(14)p.+2t. (Természettud. Könyvkiadó-vállalat. LIX. kötet.) Kiadói vászonkötésben, hátsó borítón kis foltokkal

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
8 000 HUF
20,73
EUR
,
22,86
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Molnár Antal: Magyar-e a cigányzene? Bp., 1937, szerzői kiadás. 19p. Nyomtatta Kner Izidor könyvnyomdája Gyomán. Kissé szakadt papírkötésben
1
11739.

Molnár Antal: Magyar-e a cigányzene? Bp., 1937, szerzői kiadás. 19p. Nyomtatta Kner Izidor könyvnyomdája Gyomán. Kissé szakadt papírkötésben

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
5 000 HUF
12,95
EUR
,
14,29
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Novotny Tihamér (szerk.): Aknay János.  Szentendre, 2000, Vajda Lajos Stúdió Kulturális Egyesület. A művész aláírásával és ajánlásával. Illusztrált kiadói karton kötésben. Újszerű állapotban.
1
11740.

Novotny Tihamér (szerk.): Aknay János. Szentendre, 2000, Vajda Lajos Stúdió Kulturális Egyesület. A művész aláírásával és ajánlásával. Illusztrált kiadói karton kötésben. Újszerű állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
6 000 HUF
15,54
EUR
,
17,14
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Kankowszky Tamás: Photos d’aujourd’hui. Bp. (1946.) Vajna György és Társa. 96 p. Egészoldalas fotók. Kiadói félvászon-kötésben, védőborító nélkül.
1
11741.

Kankowszky Tamás: Photos d’aujourd’hui.
Bp. (1946.) Vajna György és Társa. 96 p. Egészoldalas fotók. Kiadói félvászon-kötésben, védőborító nélkül.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
5 000 HUF
12,95
EUR
,
14,29
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Nagy T. Katalin: Csíkszentmihályi Róbert. A Szentendrei Művészportrék sorozat Műhelybeszélgetése alakalmából 2006. április 6. Dedikált példány! 2005, Mester Nyomda. Kiadói karton kötésben, fedőborítóval, újszerű állapotban.
1
11742.

Nagy T. Katalin: Csíkszentmihályi Róbert. A Szentendrei Művészportrék sorozat Műhelybeszélgetése alakalmából 2006. április 6. Dedikált példány! 2005, Mester Nyomda. Kiadói karton kötésben, fedőborítóval, újszerű állapotban.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
8 000 HUF
20,73
EUR
,
22,86
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Graesse, , J. G. Th., dr., , Jaennicke, E.: Führer für Sammler von Porzellan und Fayence, Steinzeug, Steingut usw. 16. Auflage. Berlin, 1922, Schmidt. Kicsit hibás gerincű, kiadói félvászon kötésben / half linen binding, with small fault on the spine
1
11743.

Graesse, , J. G. Th., dr., , Jaennicke, E.: Führer für Sammler von Porzellan und Fayence, Steinzeug, Steingut usw. 16. Auflage. Berlin, 1922, Schmidt. Kicsit hibás gerincű, kiadói félvászon kötésben / half linen binding, with small fault on the spine

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
3 000 HUF
7,77
EUR
,
8,57
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Illustrirter Katalog der Internationalen Jubiläums-Kunst-Ausstellung im Künstlerhause. Wien, 1888, Verlag der Genossenschaft der Bildenden Künstler Wiens. Díszes, dombornyomott, kiadói egészvászon kötésben, jó állapotban /full linen binding, good condition
1
11744.

Illustrirter Katalog der Internationalen Jubiläums-Kunst-Ausstellung im Künstlerhause. Wien, 1888, Verlag der Genossenschaft der Bildenden Künstler Wiens. Díszes, dombornyomott, kiadói egészvászon kötésben, jó állapotban /full linen binding, good condition

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
10 000 HUF
25,91
EUR
,
28,57
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Kertész Árpád: A nyomtatott betű története és útja Magyarországon. Bp., 1941, Magyar Nyomdászok Társasága. (Pesti Lloyd ny.). 300p. Szövegközti képekkel. Az írás születésétől, híres nyomdászok történetétől, a nyomdatachnikák ismertetésén át a hazai nyomdák bemutatásáig...
1
11745.

Kertész Árpád: A nyomtatott betű története és útja Magyarországon.
Bp., 1941, Magyar Nyomdászok Társasága. (Pesti Lloyd ny.). 300p. Szövegközti képekkel. Az írás születésétől, híres nyomdászok történetétől, a nyomdatachnikák ismertetésén át a hazai nyomdák bemutatásáig...

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
3 000 HUF
7,77
EUR
,
8,57
USD
Zahl der Gebote:
1
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Unsere Kontakte

Öffnungszeiten

  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Unsere Seiten

© 2011-2024 Darabanth Briefmarkenhandel und Numiskatik GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com//feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme

Weiter einkaufen
  Zur Kasse