Dr. Borovszky Samu(szerk.): Magyarország vármegyéi és városai, Magyarország monográfiája. Abauj-Torna Vármegye és Kassa. I. kötet. Bp., (1896), Apollo Irodalmi Társaság. Kiadói aranyozott, festett, dombornyomott egészvászon kötés, márványozott lapszélek. Restaurált.
Dr. Borovszky Samu(szerk.): Magyarország vármegyéi és városai, Magyarország monográfiája. Fiume és a Magyar-Horváth tengerpart. 17 műmelléklet (9 fénynyomat, 4 színnyoma, 1 színes térkép, 3 autotipia,) továbbá 350 szöveg-kép és teljes név- és tárgymutató. Bp., (1897), Apollo Irodalmi Társaság. Kiadói aranyozott, festett, dombornyomott egészvászon kötés, színezett lapszélek. Restaurált.
Livingstone, David: Voyages D'Exploration au Zambéze par L'Afrique Centrale 1840-1873. Paris, 1879, Hachette. Aranyozot, kiadói egészvászon kötésben. Jó állapotban.
Wosinsky Mór: Keleti utam emlékei. Szekszárd, 1888, Ujfalusy Lajos, 2. kiad. Kopott félvászon kötésben, egyébként jó állapotban. / Ritka! In a bit worn out half-linen binding, otherwise in good condition.