Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 57
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1034172
21
36000
Bada Márta (1951-): Piknik. Olaj, farost, jelzett, keretben, (Ürmössy-Haám gyűjteményből), 44×55 cm 1065110
10001
21
14000
Ballagó Imre (1915-1997): Tóparton. Olaj, vászon, jelzett, keretben, 60×80 cm 1079469
10002
21
9500
Bálványos Huba (1938-2011): Zsáner II. Litográfia 3/7, papír, jelzett, apró hibákkal, üvegezett keretben, 45×56 cm 1074020
10003
21
80000
Borsos Miklós (1906-1990): Illés Endre: Festett egek, színházi plakátterv, tus, jelzett ("BM"), papír, üvegezett fa keretben, 69,5×49,5 cm
1080879
10004
21
36000
Derkovits Gyula (1894-1934): Pandamonium. 1920. hiányos mappa, 11 lap, litográfia 300/190, papír, jelzett a litográfián, előlapon szignálva, apró foltok minden lapon
1043296
10005
21
Antony Dracup (1930-2002): London St Margarets church. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 14×18 cm / Antony Dracup watercolor graphic with frame, signed
1056378
10006
21
22000
cca 1945 Ék Sándor (1902-1975): Egységben a békéért. Propaganda plakátterv. Vegyes technika, papír, jelzett, 36x50 cm 1056363
10007
21
cca 1930 Ék Sándor, Alex Keil (1902-1975): Humoros grafika. "Ezt a biológiai képtelenséget ki kell vágnunk a filmből" Ceruza, papír, jelzett, paszpartuban, 32x45 cm 1056352
10008
21
1944 Ék Sándor: Náci-Németország rövidesen megsemmisül. Náci ellenes propaganda plakát. / 1944 Anti Nazi propaganda poster Ofszet. 40x60 cm 1056440
10009
21
1919 Ék (Leicht) Sándor, (Alex Kiel) (1902-1975): A művész felvételi rajzai, Uitz Béla proletár tanműhelyébe. Anyám. Az 1972-es Műcsarnoki gyűjteményes kiállításon szerepelt mű. Ceruza, papír. Jelzett. 30x40 cm paszpartuban
1066696
10010
21
Ék Sándor (1902-1975): Révai József beszédet mond, ceruza, papír, később jelzett, rajta Révai József aláírásával, 30×21,5 cm 1068473
10011
21
28000
Gross Arnold (1929-)Andersen emléklap, színes rézkarc, papír, jelzett,12x12cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF