Glassgegenstände Zahl der Lose: 11
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1081305
11132
21
22000
Glass-objects
Poschinger virág mintás díszváza, irizáló üveg test, zománc festett, hibátlan, jelzés nélkül, m:25 cm 1081254
11133
21
28000
Glass-objects
Moser (cca 1920) talpasváza, kézzel festett, maratott, aranyozott lila üveg test, jelzett (Moser), kopott aranyozás, nagyon apró csorba a peremen, m:28 cm 1081243
11134
21
34000
Glass-objects
Haida (cca 1910) váza, formába fújt, jelzés nélkül, nagyon apró csorbával, m: 34 cm / Haida Checz vase, very small cracked
1081319
11135
21
28000
Glass-objects
Val Lambert díszváza, formába öntött, jelzett, hibátlan, m:32 cm
1081274
11136
21
22000
Glass-objects
Curt Schlevogt (cca 1920) art-deco váza, malachit üveg, formába öntött, jelzés nélkül, hibátlan, m:25 cm 1056726
11137
21
Glass-objects
Antik, vadász jelenetes, gravírozott, metszett, aranyozott, festett kehely, apró csorbával, m:16,5cm/ Antique hunting scenes, engraved, etched, gilded, painted cup, with small notch 1030513
11138
21
3400
Glass-objects
cca 1930 Zwack kancsó, jelzett, hibátlan, m: 20 cm 1065573
11139
21
Glass-objects
cca 1920 Kézzel festett, szecessziós patikai üveg / Hand-painted pharmacy glass 11 cm 1021433
11140
21
14000
Glass-objects
Ajka crystal váza, több rétegű ólomkristály, jelzett, csiszolt, metszett, hibátlan, m:32 cm
1021594
11141
21
9500
Glass-objects
Kristály emlék váza, több rétegű, csiszolt metszett, sav maratott, Roh Tae Woo dél-koreai elnök (1988-1993) képével, hibátlan, jelzett (Szikaszai), m:34,5 cm / Crystal vase with president Roh Tae Woo (South Korea) face, perfect condition
1021621
11142
21
Glass-objects
Dekoratív ólomkristály kupa, csiszolt, gravírozott, aranyozott, hibátlan, m:15,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF