Theodor Heinze: Pferd und Fahrer oder die Fahrkunde in ihrem ganzen Umfange. Leipzig, 1886. Otto Spamer. Biai Föglein István grafikus saját kezű névbeírással ellátott példány. Festett egészvészon kötésben, kis kopással / In full linen binding, with small tatter.
Maler Ludwig Koch: Die Reitkunst im Bilde. Wien, é.n. Campagne-Reitergesellschaft. egsézvészon kötésben, gerincén hibával / in full linen binding, with fault on the spine
Gustav Meyrink: Der Golem. Mit 89 lithographien von Hugo Steiner-Prag. Leipzig, 1915. Kurt Wolff Verlag. Gerincén kissé sérült egészvászon kö9tésben. 8 lithográfiával. / With 8 lithographic tables. In slightly damaged linen binding.
Fables de J. de La Fontaine. Illustrées de 120 gravures. Paris, 1882 Bernardin-Béchet. 120 metszettel illusztrált, félvászon kötésben az eredeti címlap felhasználásával, közepes állapotban / With 120 etchings in linen binding. Medium condition. (Binding loosened)