Antik ezüst (Ag.) kiöntő, elefántcsont szerelékkel, jelzett (Bécs 1862), mesterjeggyel (CR), apró horpasással, tetején a levelek hiányosak, gravírozott, poncolt, m:25,5 nettó: 668 g
Antik (12 lat) ezüst (Ag.) cukortartó, jelzett (német), mesterjeggyel, alján karcolásokkal, gravírozott, belül aranyozott, tetején szarvas figurával, kulcs nélkül, monogramos, 14×8 cm, m:11 cm, nettó: 473 g
Ezüst (Ag.) doboz, fa rekeszekkel, jelzett, mesterjeggyel (P.V.), gravírozott, belül "Köböl József (1909-2000) elvtársnak SZOT Elnökségétől" felirattal, tisztításra szorul, 24×18 cm, nettó: 730 g
Ezüst (Ag.) cigarettás doboz, fa rekeszekkel, jelzett, mesterjeggyel (P.V.), gravírozott szocreál képpel, belül "Köböl József (1909-2000) elvtársnak a MDP II. kongresszusa alkalmával sok szeretettel a Dunai Vasmű dolgozói" felirattal, tisztításra szorul, 12×18 cm, bruttó: 494 g
Ezüst(Ag) kulcstartó III. Károly korából való befoglalt ezüst(Ag) 30 krajcáros érmével, "Patrona Regni Hungariae 1739" felirattal, jelzett(13 lat), 31,6 g