Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 46
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1176201
10024
23
Medgyessy Ferenc (1881-1958): Tanulmány rajz. Tus, papír, jelzés nélkül, hátoldalán Medgyessy Ferencné írásával, 20×20 cm 1176901
10025
23
80000
Olgyay Ferenc (1872-1939): Tavasz a domboldalon. Olaj, vászon, keret nélkül, 60×80 cm
1206764
10026
23
Shunboku Ooka (1676-1760): Ünnepség. Fametszet, papír, jelzés nélkül, paszpartuban, 20×15 cm
1173586
10027
23
Patkó Károly (1895-1941): Valentin de Boulogne: Hamiskártyás. Rézkarc, papír, jelzett, foltos, üvegezett keretben, 9,5×14 cm
1145630
10028
23
22000
Péczely Antal (1891-?): Festő és múzsája. Olaj, vászon, jelzett, keretben, 40×50 cm 1201909
10030
23
Reményi József (1887-1977): Budai házak 1934. Ceruza, papír (foltos), jelzett, üvegezett keretben, 23×31 cm
1206042
10031
23
Georges Rouault (1871-1958): Balerinák. Fametszet, papír, jelzett a dúcon, üvegezett keretben, 6×4 cm 1182391
10032
23
1918 Schima Bandi (1882-1959): Kurland. Vegyes technika, futott levelezőlapon, postaügynökségi pecséttel. 1201664
10033
23
Schima Bandi (1882-1959): A munka 1026 év óta Magyarországon először van képviselve! (1922). Vegyes technika, papír, hátoldalán jelzett, 24×24 cm 1196193
10034
23
Schwott Lajos (1907-1987): Látogatás egy szovjet gyárban. Vegyes technika, papír, jelzett, 31×24 cm
1206141
10035
23
50000
Szabó Aurél (1888-1964): Házudvar. Olaj, karton, jelzett, antik keretben, 50×60 cm
1194105
10036
23
Szőnyi István (1894-1960): Szántás 1925. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 8×9,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF