Glassgegenstände Zahl der Lose: 16
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1149907
11154
23
46000
Glass-objects
cca 1930 Haida kaspó, több rétegű, hámozott, csiszolt, hibátlan, jelzés nélkül / Antique Haida plant pot. Multi layered, flawless. m:21 cm, d:19 cm
1204546
11155
23
15000
Glass-objects
Giuliano Tosi (1942-): Díszváza. Több rétegű fújt üveg, jelzett, hibátlan / Giuliano Tosi: Glass vase, multi layered handmade glass. Hallmarked. m:19 cm 1204726
11156
23
Glass-objects
Díszváza, kézzel festett zománc díszítéssel, fújt üveg, jelzés nélkül, nagyon apró csorbával / Glass vase with hand painted enamel ornaments. m:33 cm
1204549
11157
23
15000
Glass-objects
Giuliano Tosi (1942-): Díszváza. Több rétegű fújt üveg, jelzett, hibátlan /Giuliano Tosi: Glass vase, multi layered handmade glass. Hallmarked. m:20,5 cm 1204547
11158
23
15000
Glass-objects
Giuliano Tosi (1942-): Díszváza. Több rétegű fújt üveg, jelzett, hibátlan / Giuliano Tosi: Glass vase, multi layered handmade glass. Hallmarked. m:20 cm 1204501
11159
23
44000
Glass-objects
XX. sz, eleje: Moser art-deco likörös üveg, nagyon apró lepattanással, jelzés nélkül, formába öntött / Moser Art Deco nose with minor damage. m:22,5 cm
1204460
11160
23
44000
Glass-objects
cca 1920 Haida fedeles váza, kézzel festett vadász jelenettel, formába öntött, jelzés nélkül, hibátlan / Haida hand-painted vase with lid. Hunting scene, m:27 cm
1204479
11161
23
28000
Glass-objects
Muránói Vetro Artistico váza, több rétegű, fújt üveg, jelzett, hibátlan / Murano Vetro Artistico glass vase. Flawless. m:26 cm 1196859
11162
23
38000
Glass-objects
Art deco Moser pohár készlet, hibátlan, jelzett (Bohemia Moser Praha), hatféle színben, eredeti dobozában / Art deco Moser glass vase set of 6 in original box. m:6,5 cm (6×)
1204450
11163
23
Glass-objects
Valsaint Lambert váza, formába öntött, hibátlan, jelzés nélkül / Valsaint Lambert vase. m:32 cm
1204436
11164
23
32000
Glass-objects
Muránói millefioris díszváza, több rétegű, jelzés nélkül, talpazatán apró csorbával / Murano millefiori multi layered vase with very minor fault. m:24 cm
1204721
11165
23
28000
Glass-objects
Szecessziós irizáló füles váza, fújt üveg, sérült, jelzés nélkül / Art nouveau glass vase. Cracked. m:13 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF