Szirmai Tony (Antal) (1871-1938) 1909. "IV. Nemzetközi Tejgazdasági Kongresszus Budapesten" ezüstözött fém jelvény aranyozott Br akasztóval. "IV CONGRES INTERNATIONAL DE LAITERIE BUDAPEST 6. II. JUIN 1909" (45x22mm) T:2
Hungary 1909. "4th International Dairy Congress in Budapest" silver plated metal badge with gilt Br hanger. Sign: Szirmai Tony (45x22mm) C:XF
HP 5288.
Murányi Gyula (1881-1920) 1915. "A Krasniki diadalmas csatában az oroszoktól elvett ágyúból verette az Auguszta-Alap" Fe emlékérem kitűzővé alakítva (22mm) T:2- Hungary 1915. "Commemorative Medal for the Victory at Krasnik" Fe commemorative medallion as pin. Sign.: Gyula Murányi (22mm) C:VF
~1920-1930. "Műegyetemi Athletikai és Football Club Versenydíja / III. díj" Ag díjérem (14.52g/33x26mm) + "Műegyetemi Athletikai és Football Club Versenydíja" ezüstözött fém díjérem (33x26mm) T:2
Hungary ~1920-1930. "Athletic and Football Club / III" Ag award medal (14.52g/33x26mm) + "Athletic and Football Club" silver plated metal award medal (33x26mm) C:XF
1925. "M.A.F.C. (Műegyetemi Atlétikai és Football Club) 1925.10.14. I." Br birkózó díj plakett (86x61mm) T:2
Hungary 1925. "M.A.F.C. (Athletic and Football Club of University of Technology) 1925.10.14. I." Br wrestler award plaque (86x61mm) C:XF
Berán Lajos (1882-1943) 1926. "Magyar Evezős Szövetség" jelzett Ag díjérem "BERÁN N BPEST" gyártói jelzéssel, hátoldalon "KORM. NÉLK. NÉGYES I. BPEST 1939. VI. 25." gravírozással (46,11g/50,5mm) T:2,2- ph., apró ü.
Hungary 1926. "Hungarian Rowing Club" marked Ag award medal with makers mark "BERÁN N BPEST", and with engraving. Sign.: Lajos Berán (46,11g/50,5mm) C:XF,VF edge error, small ding
HPII 218.
1929. "Szombathely 1929 VIII 25" aranyozott fém lövész díjérem "ARKANZAS BUDAPEST" gyártói jelzéssel (40mm) T:2
Hungary 1929. "Szombathely 25.08.1929" gilt metal shooter award medal with makers mark "ARKANZAS BUDAPEST" (40mm) C:XF
~1896-1898. "Eperjesi Torna- és Vívó Egyesület 1896" jelzett Ag díjérem mellszalag nélkül, "S.G.A. (Scheid Ezüstáru- és Éremgyár)" gyártói jelzéssel (10,79g/0.800/29,5mm) T:2,2-
Hungary ~1896-1898. "Gymnastics and Fencing Association of Eperjes (Presov)" hallmarked Ag award medal without ribbon, with makers mark "S.G.A." (10,79g/0.800/29,5mm) C:XF,VF
~1930. "A Hazáért" Br polgári lövészjelvény az Országos Frontharcos Szövetség tagjai számára (33x39,5mm) T:2
Hungary ~1930. "For the Motherland" Br civilian rifleman's badge for the members of the Hungarian Front Fighters Association (33x39,5mm) C:XF
~1930. "Így volt - Így lesz / Nagy Magyarország" az Ereklyés Országzászló Nagybizottságának irredenta zománcozott Br gomblyukjelvénye. Szign.: JEROUSCHEK / BPEST / SEMMELWEISS U 7. (26x22.5mm) T:2