12134.
24. Gelaufene Gross-Auktion
Bücher: Sonstige Raritäten
2 000 HUF
5,41 EUR, 5,88 USD
Vándor Kálmán: Mea maxima culpa. Bp., é.n., Pantheon. 269 p. Első kiadás! A szerző által dedikált példány! Kiadói, aranyozott félvászonkötésben.