11175.
24. Gelaufene Gross-Auktion
Uhren
80 000 HUF
XIX. sz. második fele: Díszes bronz asztali ingaóra, jelzett, számozott szerkezettel. Felet és egészet üt, zománcozott számlappal, hibátlan, működő állapotban, kulccsal. / XIXth century: Ornamented bronze table clock with enameled dial. Strikes half and whole, in flawless, working condition. 30x44 cm