11098. 25. Gelaufene Gross-Auktion Keramiken
24 000 HUF
0 HUF
Gorka Géza (1894-1971): Asztali lámpa, repesztett mázas, jelzett, a fém szerelék sérült, hiányos nád burával, m:37 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : sass_melinda