Foto

Zahl der Lose: 256

1935 Kinszki Imre (1901-1945): Délelőtt a parkban, pecséttel jelzett, vintage fotóművészeti alkotás, 28x23 cm / Imre Kinszki (1901-1945): Morning in the park, vintage photo with artists stamp on the verso, 28x23 cm
11534.

1935 Kinszki Imre (1901-1945): Délelőtt a parkban, pecséttel jelzett, vintage fotóművészeti alkotás, 28x23 cm / Imre Kinszki (1901-1945): Morning in the park, vintage photo with artist's stamp on the verso, 28x23 cm

Rufpreis:
200 000 HUF
540,54
588,24
cca 1935 Kinszki Imre (1901-1945): Vasárnapi ebéd, pecséttel jelzett, vintage fotóművészeti alkotás, 28,5x22,5 cm / Imre Kinszki (1901-1945): Sunday lunch, vintage photo with artists stamp on the verso, 28,5x22,5 cm
11535.

cca 1935 Kinszki Imre (1901-1945): Vasárnapi ebéd, pecséttel jelzett, vintage fotóművészeti alkotás, 28,5x22,5 cm / Imre Kinszki (1901-1945): Sunday lunch, vintage photo with artist's stamp on the verso, 28,5x22,5 cm

Rufpreis:
200 000 HUF
540,54
588,24
cca 1930 Angelo (1894-1974): Királynő, vintage felvételről készült mai nagyítás, 25x18 cm / Angelo (1894-1974): Queen, modern copy of vintage photo, 25x18 cm
11536.

Rufpreis:
1 400 HUF
cca 1910 Balogh Rudolf (1879-1944): Ismeretlen nő portréja. Ceruzával és Balogh Rudolf címkéjével jelzett nagyméretű vintage fotó kartonon. Fotó méret 17x22 cm
11537.

Rufpreis:
5 000 HUF
cca 1936 Csík Ferenc (1894-1984): Játék, pecséttel jelzett vintage fotóművészeti alkotás, 24x18 cm
11538.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,35
12,35
Csókás Péter: Vintage fotóművészeti alkotás. pecséttel jelezve 18x25 cm
11539.

Rufpreis:
2 000 HUF
11540.

Rufpreis:
2 000 HUF
cca 1968 Czakó László (?-?) feliratozott, vintage fotóművészeti alkotása, 38x28 cm
11541.

Rufpreis:
2 000 HUF
cca 1969 Darkó István 2 db feliratozott vintage fotóművészeti alkotása, az egyik kasírozva, 40x30 cm
11542.

Rufpreis:
2 000 HUF
cca 1929 Demeter Károly (1892-1983) párizsi korszakában készült, jelzés nélküli vintage fotóművészeti alkotása, 22x17 cm, karton 34x24 cm / cca 1929 Károly Demeter (1892-1983): Nude, vintage photo, 22x17 cm
11543.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,11
117,65
cca 1965 Dezső Pál (?-?) 2 db vintage fotóművészeti alkotása, az egyik feliratozva, 40x30 cm és 30x30 cm
11544.

Rufpreis:
2 400 HUF
9
cca 1940 Balett táncosok, Foto Fekete, kis szakadással, tűnyomokkal, 23,5x18 cm
11545.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF