Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 125

Aba-Novák Vilmos (1894-1941): Petofi: A jó öreg kocsmáros. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 26,5× 18,5 cm
10000.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,05
58,82
Altorjai Göbel János (?-?): Katonák a hóviharban. Olaj, vászon, jelzett, keretben, 63×44 cm
10001.

Rufpreis:
80 000 HUF
216,22
235,29
Ádler Mór (1826-1902): Baross gőzhajó a Balatonon. Olaj, vászon, jelzett, 73×100 cm
10002.

Rufpreis:
220 000 HUF
594,59
647,06
Basch Andor (1885-1944): Virágcsendélet. Olaj, vászon, jelzett, sérült antik keretben, 51×59 cm
10003.

Rufpreis:
120 000 HUF
324,32
352,94
Basch Árpád (1873-1944): Őszi vihar a siófoki kikötőben. Olaj, vászon, jelzett, blondel kereteben, 40×58 cm
10004.

Rufpreis:
120 000 HUF
324,32
352,94
Barcsay Jenő (1900-1988): Vihar. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 14×16 cm
10005.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,32
26,47
Carl Josef Bauer (1895?-1989?): Ülő akt. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 16×15 cm
10006.

Rufpreis:
12 000 HUF
32,43
35,29
14
Bálint Endre (1914-1986): Jónás és a cet. Monotípia, papír, jelzett, Vészi Endre (1916-1987) Kossuth-díjas magyar költő, írónak szóló ajándékozási sorokkal, restaurált, 65×44 cm
10007.

Rufpreis:
90 000 HUF
243,24
264,71
Bánáti Schwerák József (1897-1951): Téli falu részlet. Vegyes technika, papír, jelzett, üvegezett keretben, 28×44 cm
10008.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,46
64,71
Bánovszky Miklós (1895-1995): Csobánka. Olaj, vászon, jelzett, keretben, 60×80 cm
10009.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,11
117,65
id. Benedek Jenő (1906-1987): Tisza. Olaj, farost, jelzett, keretben, 30×40 cm
10010.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,68
82,35
10
Berkes Antal (1874-1938): Forgalmas utca. Olaj, vászon, jelzett, keretben, 70×100 cm
10011.

Rufpreis:
140 000 HUF
378,38
411,76
22

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF